Інтерфакс-Україна
09:54 05.11.2024

В Україні створять мережу центрів медицини болю - МОЗ

1 хв читати
В Україні створять мережу центрів медицини болю - МОЗ

Міністерство охорони здоров'я працює над створенням мережі медичних центрів для діагностики та лікування гострого і хронічного болю.

Як повідомляє відомство, навчання фахівців для цих центрів розпочалося на базі клініки "Феофанія " в Києві, яку обрано експертним центром для такого навчання.

"Перед тим, як почати лікування, фахівці визначатимуть причину, тип, інтенсивність болю та його вплив на здоров'я пацієнта ", - зазначають у відомстві.

МОЗ не уточнює, скільки центрів медицини болю буде створено.

"Неконтрольований біль ускладнює реабілітацію, протезування та соціальну адаптацію, а також сприяє розвитку опіоїдної залежності, збільшує медичні витрати і впливає на психічний стан пацієнтів, провокує ПТСР і депресію ", - зазначають у МОЗ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Жінки з медичною освітою будуть взяті на військовий облік автоматично, без особистої присутності

Науковець Інституту ім.Філатова увійшов до складу експертів міжнародної спільноти офтальмологів Vision Academy

МОЗ розширив перелік дозувань ліків на основі канабісу, які виготовляються в аптеках

Дофінансування держзакупівлі ліків на 3,1 млрд грн дозволить закрити 100% потреби по багатьом позиціям онкології та серцево-судинних захворюваннях – Адаманов

Академія медицини грудного вигодовування закликає обмежити маркетинг виробників замінників грудного молока на медконференціях

Всеукраїнська Рада захисту прав та безпеки пацієнтів просить київську владу  відновити закупівлю інноваційних ліків для онкохворих киян

Мінсоцполітики готує комплексне бачення для перезавантаження системи протезування

Кабмін планує запустити гранти для виробників біонічних протезів

Обмеження постачання ліків одному дистриб’ютору на рівні 20% не вплине на наявність препаратів у великих аптечних мережах – експерт

Обмеження відпуску ліків одному дистриб’ютору у межах 20% юридично вразливе і несе логістичні ризики – "Санофі"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА