Інтерфакс-Україна
20:27 24.02.2025

Україна може доєднатися до європейської угоди про спільні закупівлі ліків – Ляшко

1 хв читати

Україна найближчим часом може доєднатися до європейської угоди про спільні закупівлі ліків, повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

«Маю надію, що найближчими тижнями ми підпишемо документ, який дозволить України доєднатися до угоди про спільні закупівлі медичних препаратів», - сказав він на спільному засіданні уряду України та Європейської Комісії в понеділок.

Він також подякував європейцям за гуманітарну допомогу та програму медичної евакуації, «яка дозволяє тисячам пораненим військових або людям, які потерпіли від рук російського терориста, отримувати медичну допомогу в найкращих лікарнях ЄС».

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін провів присвячене медичним питанням засідання уряду

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт про врегулювання аптечної діяльності відповідно до норм ЄС

МОЗ підтримав ініціативу Мінветеранів щодо декларацій ветеранів з сімейними лікарями

Вартість лікування пацієнтів з ахондроплазією становить 1,7 млрд грн – Ляшко

Ліцензії на заготовку та тестування донорської крові отримали 19 суб’єктів системи крові

Кабмін розширив перелік безоплатних ліків і медвиробів, що закуповує держава - Свириденко

Підвищення захворюваності на ковід може тривати до кінця вересня – Кузін

Захворюваність на кір Україні суттєво зросла, від початку року зареєстровано майже 1200 випадків

Електронний стандарт реєстрації лікарських засобів став в Україні обов’язковим

Уряд розширить програму "Доступні ліки", запровадить нові тарифи на кардіохірургічну допомогу – Ляшко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА