Інтерфакс-Україна
11:46 26.03.2025

Епідпоріг по ГРВІ залишається перевищеним в 15 областях – МОЗ

1 хв читати
Епідпоріг по ГРВІ залишається перевищеним в 15 областях – МОЗ

Епідпоріг по ГРВІ залишається перевищеним в 15 областях, в тому числі в 10 областях фіксується перевищення середнього рівня, в п’яти – низького рівня, повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

За його даними, наразі перевищення епідпорогу середнього рівня зареєстровано у Волинській, Житомирській, Львівській, Київській, Кіровоградській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській, Черкаській та Чернівецькій областях.

У Вінницькій, Івано-Франківській, Одеській, Сумській та Чернігівській зареєстровано низький рівень.

В інших областях України та місті Києві ситуація з епідемічної активності стабільна, спостерігається передепідемічний рівень.

МОЗ констатує, що порівняно з минулим епідсезоном захворюваність на 9,4% нижча.

Загалом з початку епідсезону на ГРВІ перехворіло 3,703 млн осіб, що на 4,9% менше аналогічного періоду сезону 2023-2024 рр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні запрацювала єдина лабораторія полярної біології

Запрошення на скринінг здоровʼя 40+ у "Дії" почнуть надходити 31 січня - Свириденко

Склад МЗУ функціонує в робочому режимі, під час відключень світла використовують генератори

НСЗУ планує чітко визначити, які послуги можуть надаватися дистанційно або за допомогою телекомунікацій – голова НСЗУ

Стартувало навчання для ветеранок за програмою REDpreneur Women

Зростання захворюваності на туберкульоз в Україні немає, але є випадки позалегеневого туберкульозу, - гендиректор ЦГЗ

Мережа центрів ментального здоров’я "Повернення" родини Пінчук розширилася до 10 центрів

У Києві низка аптек працюватиме цілодобово у разі тривалого знеструмлення – КМДА

Рада ратифікувала договір з ЄК та державами-членами ЄС про спільні закупівлі заходів медичного захисту

Понад 1,5 млн громадян отримали допомогу від мобільних медичних бригад УЧХ з початку війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА