Інтерфакс-Україна
12:06 06.05.2025

УЧХ цього року навчить першій допомозі 3000 надзвичайників

1 хв читати
УЧХ цього року навчить першій допомозі 3000 надзвичайників
Фото: https://www.facebook.com/RedCrossUkraine

Український Червоний Хрест (УЧХ) цього року навчить першій допомозі 3000 надзвичайників.

"У межах Меморандуму про співпрацю між Українським Червоним Хрестом та Державною службою з надзвичайних ситуацій України, інструктори Українського Червоного Хреста проведуть тренінги для рятувальників в усіх областях країни. До кінця 2025 року близько 3000 надзвичайників отримають життєво важливі знання", - повідомив УЧХ у вівторок у Фейсбуці.

495377526-1112072977631238-3705616507864698098-n

Перші тренінги вже стартували у понеділок.

"Ми навчатимемо надзвичайників згідно 48-годинній програмі. Її ми вперше проводитимемо з початку повномасштабного вторгнення", – розповила керівниця департаменту першої допомоги УЧХ Надія Ямненко.

Програма включає багато практики і розбір надання першої допомоги у різних ситуаціях — від дрібних ран, опіків, травм до допомоги під час пологів, мінно-вибухових травм, синдромі тривалого стиснення й надання серцево-легеневої реанімації. Це надасть змогу рятувальникам швидко й правильно реагувати на загрозливі для здоровʼя людини ситуації до прибуття медиків.

Навчання проводитиметься у межах наказу Міністерства охорони здоров’я від 4 серпня 2021 р. № 1627 щодо підготовки осіб, які не мають медичної освіти, але за своїми службовими обов'язками повинні надавати домедичну допомогу з курсу "Перший на місці події".

 

ОСТАННЄ

Фармкомпанія Farmak в 1-му півріччі вийшла на ринки Китаю, Судану, Катару та Оману

Кабмін провів присвячене медичним питанням засідання уряду

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт про врегулювання аптечної діяльності відповідно до норм ЄС

МОЗ підтримав ініціативу Мінветеранів щодо декларацій ветеранів з сімейними лікарями

Вартість лікування пацієнтів з ахондроплазією становить 1,7 млрд грн – Ляшко

Ліцензії на заготовку та тестування донорської крові отримали 19 суб’єктів системи крові

Кабмін розширив перелік безоплатних ліків і медвиробів, що закуповує держава - Свириденко

Підвищення захворюваності на ковід може тривати до кінця вересня – Кузін

Захворюваність на кір Україні суттєво зросла, від початку року зареєстровано майже 1200 випадків

Електронний стандарт реєстрації лікарських засобів став в Україні обов’язковим

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА