Інтерфакс-Україна
12:34 27.07.2025

Кабмін планує запустити гранти для виробників біонічних протезів

1 хв читати
Кабмін планує запустити гранти для виробників біонічних протезів
Фото: https://www.bloomberg.com/

Прем'єр-міністр України Юлія Свириденко назвала протезування одним із головних завдань української соціальної політики та анонсувала запуск грантів для виробників біонічних протезів.

"Протезування — сьогодні одне з головних завдань у сфері соціальної політики. Наше завдання — зробити так, щоб кожен, хто цього потребує, і військовий, і цивільний, отримав якісний протез вчасно", - написала Свириденко у Facebook в неділю.

Вона повідомила, що  минулого тижня провела зустрічі з фахівцями з реабілітації, виробниками, керівниками центрів. "Ми бачимо, що багато людей змушені чекати на протез або стикаються з неякісною допомогою. Тому поставили завдання Мінсоцполітики та Міністерству охорони здоров’я визначити чіткий план врегулювання проблемних питань", - написала голова уряду.

Свириденко також відвідала українське виробництво Esper Bionics і назвала його "прикладом технологій, що реально змінюють життя".

"Ми хочемо, щоб цей ринок розвивався. З’являлося більше українських виробників. Тому уряд планує запустити гранти на біонічні протези", - повідомила вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін провів присвячене медичним питанням засідання уряду

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт про врегулювання аптечної діяльності відповідно до норм ЄС

МОЗ підтримав ініціативу Мінветеранів щодо декларацій ветеранів з сімейними лікарями

Вартість лікування пацієнтів з ахондроплазією становить 1,7 млрд грн – Ляшко

Ліцензії на заготовку та тестування донорської крові отримали 19 суб’єктів системи крові

Кабмін розширив перелік безоплатних ліків і медвиробів, що закуповує держава - Свириденко

Підвищення захворюваності на ковід може тривати до кінця вересня – Кузін

Захворюваність на кір Україні суттєво зросла, від початку року зареєстровано майже 1200 випадків

Електронний стандарт реєстрації лікарських засобів став в Україні обов’язковим

Уряд розширить програму "Доступні ліки", запровадить нові тарифи на кардіохірургічну допомогу – Ляшко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА