13:59 31.10.2017

Постанову про створення Нацслужби здоров'я буде винесено на Кабмін після підписання закону про медреформу

2 хв читати
Постанову про створення Нацслужби здоров'я буде винесено на Кабмін після підписання закону про медреформу

Проект постанови уряду про створення Національної служби здоров'я України (НСЗУ) буде винесено на розгляд Кабінету Міністрів після підписання закону про медреформу (законопроект №6327 про державні фінансові гарантії надання медичних послуг і лікарських засобів), повідомила в.о. міністр охорони здоров'я Уляна Супрун.

"Постанова вже готове, ми навіть обговорювали створення НСЗУ з іншими центральними органами виконавчої влади Але створення нашого оператора коштів на фінансування системи охорони здоров'я. - НСЗУ - передбачено законом, тому коли закон буде підписаний, тоді ми зможемо провести нормативні акти через Кабмін", - сказала вона на прес-конференції в Києві у вівторок.

У.Супрун наголосила, що проекти нормативних актів для реалізації закону про медреформу готові та очікують підписання закону президентом.

"Проекти все готові, але ми очікуємо, щоб бюрократичну процедуру було дотримано" - сказала вона.

Як повідомлялося, заступник глави парламентської фракції БПП Сергій Березенко прогнозує, що ухвалений Верховною Радою закон про медреформу президент підпише після 7 листопада.

Верховна Рада 19 жовтня підтримала у другому читанні та загалом законопроект про державні фінансові гарантії надання медичних послуг і лікарських засобів (№6327), який дає старт медичній реформі, зокрема, змін у системі фінансування медичних послуг.

На наступний день, 20 жовтня, після ухвалення Верховною Радою в цілому законопроекту №6327 народні депутати Ігор Шурма, Олег Мусій, а також Михайло Папієв зареєстрували проект постанови щодо скасування рішення парламенту про прийняття в цілому проекту закону. Автори проекту постанови вважають, що законопроект №6327 був проголосований в цілому з порушенням регламенту Верховної Ради.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА