17:34 06.11.2017

МОЗ оголосило новий конкурс на посади керівників у генеральних директоратах

2 хв читати
МОЗ оголосило новий конкурс на посади керівників у генеральних директоратах

Міністерство охорони здоров'я України оголосило новий конкурс на посади генеральних директорів п'яти директоратів, які створюються у відомстві в рамках реформи державної служби, повідомив заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк під час прес-брифінгу в понеділок.

"Сьогодні ми оголошуємо новий конкурс на ці посади після того, як у попередні два місяці не змогли, на жаль, обрати жодного з п'яти генеральних директорів до директоратів", - сказав він.

За його словами, під час першого конкурсу заявки подали 208 осіб., із них перевірку документів пройшли лише 110.

"На передостанньому етапі в нас було тільки три людини, з яких ми сподівалися відібрати хоча б кілька директорів, але на етапі інтерв'ю зрозуміли, що не було в цьому наборі осіб, котрі підходять на посади генеральних директорів. Серед тих, хто подавався, було багато цінних людей, і ми хотіли б їх бачити в міністерстві, але на інших посадах", - зазначив П.Ковтонюк.

За його словами, це не перший переоголошений МОЗ конкурс. Зокрема, йдеться про конкурс на посаду головного лікаря НДСЛ "Охматдит" (Київ), а також держсекретаря МОЗ.

"Щоразу ми переконувалися, що це рішення було правильним. Щоразу в нас на повторному конкурсі заходила справді та людина, яку ми шукали", - сказав заступник міністра.

Він зазначив, що найближчим часом переможець конкурсу на посаду держсекретаря МОЗ Артем Янчук розпочне виконання обов'язків і долучиться до проведення конкурсу на посаду директорів до генеральних директоратів.

П.Ковтонюк висловив думку, що відбір генеральних директорів - "це справа успіху/неуспіху медичної реформи".

У свою чергу міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко наголосив, що перед Міністерством охорони здоров'я не стоїть завдання якнайшвидше призначити кандидатів на відповідні посади.

Як повідомлялося, 18 серпня уряд схвалив створення в рамках реформи державного управління директоратів у складі 10 міністерств і секретаріату Кабміну. Серед нових структурних підрозділів МОЗ - директорат стратегічного планування та євроінтеграції, директорат громадського здоров'я, медичних послуг, фармацевтичний директорат, директорат медичної освіти, кадрів і науки.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА