12:19 20.11.2017

Перша черга нового корпусу "Охматдиту" готова до здачі в експлуатацію

Перша черга нового корпусу "Охматдиту" готова до здачі в експлуатацію

Будівництво першої черги нового лікувально-діагностичного корпусу Національної дитячої спеціалізованої лікарні (НДСЛ) "Охматдит" на завершальному етапі й готове до здачі в експлуатацію, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

"З понеділка розпочнеться передача приміщення замовнику в експлуатацію. До нової лікарні почали завозити меблі", - уточнюється в прес-релізі.

Нині в новий корпус доставлено шафи, столи, кушетки, спеціалізовані візки для маніпуляційних кабінетів. Завершується косметичний ремонт.

"Приймати кожну кімнату та кабінет буде відповідна комісія: фахівці детально оцінять виконані роботи та приймуть кожне приміщення майбутнього лікувально-діагностичного центру окремо", - йдеться в прес-релізі відомства.

Будівництво нового лікувально-діагностичного центру розпочато в 2011 році, а восени 2013-го було повністю призупинено через відсутність фінансування. У квітні 2015 р. Кабінет міністрів затвердив передачу будівництва нового центру з сфери управління Нацагентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 р. на баланс Міністерства охорони здоров'я.

У 2016 р. було ухвалено рішення розділити будівництво об'єкта на пускові комплекси з метою прискорити роботи й відкрити новий центр у два етапі, а також якнайшвидше запустити закуплене в 2012 р. медичне обладнання.

До першого пускового комплексу входять лікувально-діагностичні та лабораторні приміщення.

Згідно з планами МОЗ, будівництво нового центру дасть змогу здійснювати вдвічі більше складних операцій і прийняти в 1,5 раза більше хворих дітей, що потребують комплексного лікування. Крім того, буде запущено лінійний прискорювач, КТ, тримодальну систему ОФЕКТ/ПЕТ/КТ і МРТ. Відкриття відділень променевої терапії, трансфузіології та радіоізотопної діагностики виведе на новий рівень медичні послуги, що надаються НДСЛ "Охматдит".

Як повідомлялося, в жовтні 2017 р. правоохоронні органи виявили на складах у Вінницькій області закуплену в 2012 р. за кошти держбюджету діагностичну систему AnyScan ОФЕКТ/ПЕТ/КТ, яку було повернено "Охматдиту".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

МОЗ виконає перевірку "Укрвакцини"

МОЗ України розподілило партію стентів, закуплених за кошти держбюджету 2016 року

Приватні медзаклади долучаються до реформи первинної ланки медичної допомоги - Ковтонюк

Переселенці можуть підписувати декларації з лікарями первинної ланки

МОЗ сподівається на активне укладення медзакладами договорів із НСЗУ

МОЗ повторно виніс на обговорення проект нормативних змін для впровадження електронного рецепта

На Львівщині 13 співробітників заводу госпіталізовано із кором

Харківський адмінсуд визнав незаконною відмову МОЗ погодити призначення начальника Харківського обласного управління охорони здоров'я

МОЗ розпорядилося звільнити ректора НМУ ім. Богомольця Амосову

У понеділок в Україні стартує перший етап медреформи - кампанія з обрання лікаря первинної медичної допомоги

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА