16:09 06.12.2017

Порошенко пообіцяв підписати закони про медреформу і про сільську медицину в один день

2 хв читати
Порошенко пообіцяв підписати закони про медреформу і про сільську медицину в один день

Президент України Петро Порошенко обіцяє одночасно підписати закони "Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування в сільській місцевості" та "Про медичну реформу".

"Я прийняв рішення сьогодні не підписувати закон про сільську медицину в вашій присутності, ви вже мені вибачте, тому що це може бути неправильно інтерпретовано, що ми підписуємо сільську медицину, і не підписуємо медичну реформу. І найближчим часом я підпишу два закони одночасно", - сказав П.Порошенко, виступаючи на нараді з працівниками первинного рівня медичної допомоги у Львівській області в середу.

Як повідомлялося, Верховна Рада у вівторок ухвалила у другому читанні внесений президентом України законопроект про підвищення доступності та якості медичного обслуговування в сільській місцевості (законопроект №7117). За інформацією Міністерства охорони здоров'я, ухвалений закон забезпечить виділення близько 5 млрд грн на посилення медичної інфраструктури в сільській місцевості протягом двох років. Закон передбачає забезпечення в сільській місцевості медиків службовим житлом і транспортом, створення можливостей для здобуття освіти та підвищення кваліфікації і визначає пріоритетом розвиток телекомунікаційної інфраструктури для функціонування електронної системи охорони здоров'я та впровадження телемедицини, раніше анонсованої президентом.

Раніше, 19 жовтня 2017 року Верховна Рада підтримала в другому читанні та в цілому законопроект про державні фінансові гарантії надання медичних послуг і лікарських засобів (№6327), що дає старт медичній реформі, зокрема, змінам у системі фінансування медичних послуг.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА