Інтерфакс-Україна
20:29 13.12.2017

Фармакологічна компанія "Фармак" з 2012 р провела 22 дослідження біоеквівалентності для 19 препаратів

2 хв читати

Фармацевтична компанія ПАТ "Фармак" (Київ) з ​​2012 року провела 22 дослідження біоеквівалентності для 19 препаратів, в тому числі для восьми препаратів діючої номенклатури.

"З 2012 року було проведено 22 дослідження біоеквівалентності для 19 препаратів (з них - вісім препаратів діючої номенклатури). Що стосується нових розробок, усі генеричні препарати в твердих формах проходять дослідження біоеквівалентності" - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в компанії.

За інформацією компанії, в залежності від дизайну дослідження і кількості залучених до дослідження добровольців, вартість дослідження біоеквівалентності становить від 1,3 до 3 млн грн.

На підприємстві підкреслили, що в цілому Україна в повній мірі забезпечена необхідною інфраструктурою для проведення клінічних випробувань біоеквівалентності.

Наразі в Україні є чотири біоаналітичні лабораторії (одна з них сертифікована за міжнародним стандартом GLP) та три клінічні бази.

У компанії "Фармак" повідомили, що їх дослідження пройшло сертифікацію EMA (Європейське агентство з лікарських засобів (European Medicines Agency, EMA) на відповідність стандартам GCP (Good Clinical Practice, належна клінічна практика) на базі клініко-діагностичного центру Національного фармацевтичного університету в Харкові .

При цьому в компанії підкреслили, що ПАТ "Фармак" має досвід проведення дослідження біоеквівалентності препарату в ЄС із залученням європейської біоаналітичної лабораторії (Польща), а також успішного проходження GCP-аудиту ЕМА в Україні та успішної реєстрації препарату в країні, що входить в ЄС.

Коментуючи розвиток практики підтвердження терапевтичної еквівалентності генеричних препаратів, співрозмовник агентства підкреслив, що "для компанії" Фармак "підтвердження терапевтичної еквівалентності продукції є нормою життя".

"Ми не володіємо інформацією про інших українських фармвиробників, зокрема про їх можливості підтверджувати біоеквівалентність і терапевтичну еквівалентність своєї продукції. Дослідження цього питання ніхто не проводив. Але, ми вважаємо, що доказовість терапевтичної еквівалентності повинна стати обов'язком для кожного виробника", - вважають в компанії.

ПАТ "Фармак" - найбільша фармацевтична компанія України. Виробляє до 200 найменувань лікарських засобів.

Компанія є членом асоціації "Виробники ліків України" (АВЛУ).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна за 5 міс. імпортувала ліків на $836 млн, експортувала на $93 млн

Стаціонарна психіатрична допомога дітям фінансуватиметься тільки в багатопрофільних дитячих лікарнях – МОЗ

Центр естетичної медицини BG Lab в Києві відновив роботу після руйнування внаслідок ракетної атаки

Ціни на велику кількість ліків будуть знижені вже до кінця літа - Ляшко

Кличко відвідав поранених після російського обстрілу та розповів про їхнє лікування

АВЛУ підтримує пропозиції МОЗ щодо врегулювання маркетингу на фармринку на рівні 20% для безрецептурних препаратів

"Лікарі без кордонів" відмічають збільшення звернень по допомогу через ПТСР

Вміст кишкової палички перевищено у понад 12% проб води на пляжах України – МОЗ

Медики нацпрограми "Неопалимі" розпочали видалення зі шкіри українця рубців у вигляді напису, зробленого йому в полоні

РФ через війну пошкодила чи зруйнувала понад 2300 об’єктів в 769 медказкладах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА