18:20 04.01.2018

Одеська міськрада заборонила відвідувати школи та дитсадки не щепленим від кору дітям

2 хв читати
Одеська міськрада заборонила відвідувати школи та дитсадки не щепленим від кору дітям

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) виконавчого комітету Одеської міської ради заборонила відвідування не щепленими від кору дітьми шкіл і дитячих садків.

Як повідомила в четвер прес-служба міськради, таке рішення комісія ухвалила 28 грудня 2017 року на позачерговому засіданні.

"Комісія з питань ТЕБ і НС ухвалила рішення про необхідність заборони відвідування дитячих дошкільних закладів і шкіл не щепленими від кору дітьми з метою запобігання спалахам кору в організованих дитячих колективах", - ідеться в повідомленні мерії.

Крім того, міськрада створила при департаменті охорони здоров'я Одеської міськради оперативний штаб із реагування на ситуацію з поширенням кору та інших інфекційних захворювань.

Нині школярі перебувають на зимових канікулах. Тому міськрада з посиланням на медиків рекомендує батькам не щеплених від кору дітей використати цей час для проведення імунізації. Також у повідомленні зазначається, що вакцина КПК "Пріорикс" від кору, паротиту та краснухи є в усіх дитячих поліклініках Одеси.

За даними моніторингу інфекційної захворюваності на 22 грудня 2017 року, діагноз "кір" підтверджено у 597 одеситів, з них 373 - діти.

Станом на 27 грудня 2017 року в Одесі зареєстровано 12 спалахів кору, зокрема два - в організованих дитячих колективах.

В Одесі рівень охоплення щепленнями від кору дітей віком 1 рік становить 95,6%, 2 роки і старше - 76,8%, 6 років - 91%, 7 років - 92,1%. Імунізації від кору потребують ще близько 5 тис. дітей.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА