Інтерфакс-Україна
13:46 05.01.2018

Територію Головного військового госпіталю Міноборони закриють для ЗМІ та громадськості

2 хв читати
Територію Головного військового госпіталю Міноборони закриють для ЗМІ та громадськості

 Головний військовий госпіталь Міноборони в Києві буде закритий для представників преси і громадськості на час проходження психологічної реабілітації звільнених з ОРДЛО українських військовослужбовців.

Як розповіла на брифінгу в п'ятницю в Києві представник Офісу уповноваженого президента України з питань реабілітації учасників АТО Наталія Зарецька, на сьогодні і звільнені військові, і цивільні особи пройшли обстеження, за результатами яких деякі з них залишаються на стаціонарному лікуванні.

"Нині розпочинається перехід до реабілітаційного етапу... Ми домовилися з керівництвом госпіталю, що на цей період його територія буде закрита для медіа та громадськості. Є чіткі правила щодо роботи з людьми, звільненими з ізоляції. Одним із таких правил є відсутність зовнішніх впливів. Коли людина буде готова виходити і спілкуватися - вона це робитиме", - сказала вона.

Н.Зарецька розповіла, що деякі звільнені відмовлялися від обстеження та лікування саме через присутність великої кількості журналістів на території госпіталю.

За її словами, на сьогодні в цьому медзакладі на лікуванні перебувають 24 військові. У лікарні "Феофанія" - 36 цивільних, серед яких і ті з них, хто не потребує лікування, але позбавлений доступу до свого місця проживання.

Н.Зарецька також повідомила, що звільненим військовослужбовцям наказано 9 січня 2018 року з’явитися за місцем несення служби для вирішення формальних питань.

"Але ті, хто перебуває на лікуванні або реабілітації на території військового госпіталю, зобов'язані з’явиться до своєї військової частини після виписки з госпіталю", - уточнила вона.

За словами Н.Зарецької, Офіс уповноваженого щотижня інформуватиме громадськість про хід реабілітації звільнених українців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна очікує від Глобального фонду рішення щодо продовження фінансування програм лікування пацієнтів з ВІЛ/СНІД

Дефіцит фінансування закупівлі ліків складає 8 млрд грн, пацієнти вимагають підтримати законопроект про збільшення держфінансування

Pfizer купує права на протираковий препарат у китайської 3SBio за суму до $6 млрд

Заснована Пінчуками мережа "Повернення" до кінця року відкриє до 20 центрів ментального здоров’я

Україна забезпечує хірургічне лікування меланоми в рамках ПМГ, однак сучасна терапія не закуповується, – експерт

Рада ухвалила закон про запровадження "правила Болар"

Дослідження лікування бойової травми ока є унікальним досвідом українських офтальмологів – експерт

МОЗ рекомендує лікарням не квапитися з внесенням інформації про медобладнання в ЕСОЗ

Bayer скоротить понад 200 співробітників німецького сегмента засобів захисту рослин

Пошук приміщень для фармскладів на прифронтових територіях залишається одним з основних викликів в забезпеченні ліками – MSF

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА