Інтерфакс-Україна
14:39 11.01.2018

КМДА: У Києві зафіксовано 66 випадків захворювання на кір

2 хв читати
КМДА: У Києві зафіксовано 66 випадків захворювання на кір

Станом на 10:00 четверга в Києві зафіксовано 66 випадків захворювання на кір, з яких 54 - діти, повідомила директор Департаменту охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації (КМДА) Валентина Гінзбург, нагадавши, що найефективніший спосіб уберегтися від цієї хвороби - вакцинація.

"Сьогодні столиця повністю забезпечена вакцинами проти кору. Зверніться до лікаря, проконсультуйтеся про можливість вакцинації для себе і своїх дітей і зробіть щеплення, щоб уберегтися від цієї хвороби", - закликала В.Гінзбург, повідомляє прес-служба КМДА.

Вона додала, що для дітей до 18 років щеплення безкоштовні. Дорослі можуть вакцинуватися до 30 років.

Серед інших способів мінімізувати ризик інфікування директор Департаменту охорони здоров'я назвала часте вологе прибирання, провітрювання приміщення, уникання закритих приміщень із великим скупченням людей.

"Такі прості речі в рази зменшують ризик захворіти. Але потрібно розуміти, що ці поради працюють, якщо виконувати їх системно й усюди: вдома, на роботі, в колективах. Не так важко переконати колег зробити п'ятихвилинну перерву, щоб зайвий раз відчинити в кабінеті кватирку для провітрювання", - зазначила В.Гінзбург.

Вона також повідомила, що Департамент охорони здоров'я провів низку організаційних заходів, які впроваджуватимуться в період підвищеної захворюваності на кір.

"Уже сьогодні начальники районних управлінь охорони здоров'я отримали вказівку розглянути можливість організації щоденної роботи кабінетів щеплень, зокрема й у вихідні дні. Також проводиться робота з перегляду наявних тимчасових протипоказань до щеплення серед киян і уточнення прищепного статусу дітей", - повідомила В.Гінзбург.

Крім того, за словами директора департаменту, фахівці постійно контролюватимуть стан захворюваності на кір, наявність щеплення проти кору й дотримання санітарно-епідеміологічного режиму в дошкільних і загальноосвітніх закладах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У шкільних чатах пішли повідомлення про ентеровірусну інфекцію, але суттєвого збільшення кількості звернень по меддопомогу не спостерігається – експерт

В епідсезоні 2025/26 поставки вакцин від грипу на ринок зменшилися майже вдвічі – експерт

Кабмін посилив контроль над обігом препарату налбуфін

УЧХ провів серію тренінгів з першої психологічної допомоги для держслужбовців

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ запрацювали на Харківщині

"Лікарі без кордонів" за останні три місяці надали меддопомогу 221 пацієнтам з прифронтових громад

"Санофі" у поточному епідсезоні поставила весь запланований обсяг вакцин від грипу

ЄК відзначила "хороший прогрес" України у сфері охорони здоров'я – голова профільного комітету Ради

Медзаклади України та Азербайджану уклали низку угод про співпрацю – МОЗ

Хірурги з Канади та США в ході 6-ї місії Face the Future Ukraine реконструювали обличчя 32 пораненим українцям

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА