15:08 23.01.2018

Ситуація з кором в Україні залишається напруженою

2 хв читати
Ситуація з кором в Україні залишається напруженою

Ситуація із захворюваністю на кір в Україні залишається напруженою, від початку року станом на 22 січня на кір захворіли 2 084 людини, 1 375 із них - діти, повідомив переможець конкурсу на посаду генерального директора Центру громадського здоров'я (ЦГЗ) Міністерства охорони здоров'я України Володимир Курпіта під час брифінгу у вівторок.

За звітний період зареєстровано три летальні випадки, пов'язані з кором, - усі в Одеській області.

Найвищий рівень захворюваності, як і раніше, зберігається в Івано-Франківській області, Чернівецькій, Закарпатській та Одеській областях. Випадки захворюваності не зареєстровано в Чернігівській і Сумській областях.

Крім того, він також зазначив, що, за оновленою інформацією МОЗ за 2017 рік, відповідно до календаря вакциною КПК були прищеплені близько 93% дітей до одного року та 97% дітей віком шість років.

"Водночас рівень вакцинації дітей інших вікових груп у попередні періоди був нижчим. Саме низький рівень вакцинації дітей інших вікових категорій став головною причиною спалаху кору в Україні", - сказав він.

В.Курпіта також акцентував увагу на тому, що нині міністерство працює над перерозподілом вакцин між регіонами з метою забезпечення областей, в яких їх немає.

"У зв'язку зі спалахом кору протягом грудня-січня спостерігається бум вакцинації. У зв'язку з цим вакцини використовуються значно швидше, ніж було заплановано регіонами", - зазначив В.Курпіта.

Раніше МОЗ заявило про те, що вживає заходів для постачання додаткових вакцин від кору раніше квітня, в якому планується завести до країни близько 1 млн доз вакцин, закуплених ЮНІСЕФ.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА