16:35 06.02.2018

МОЗ України отримав систему eHealth

2 хв читати
МОЗ України отримав систему eHealth

Проектний офіс передав Міністерству охорони здоров'я України MVP (minimum viable product, мінімальний життєздатний продукт) Національної електронної системи охорони здоров'я eHealth, повідомила прес-служба офісу.

"Відсьогодні подальшою розробкою і впровадженням eHealth займатиметься МОЗ, для чого в грудні 2017 року було створено ДП "Електронне здоров'я", - зазначено в повідомленні.

Фінансування створення MVP системи eHealth здійснювалося коштами міжнародних донорів - урядів США та Канади, а також Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією, продукт передано міністерству на безоплатній основі.

"Проектний офіс eHealth за підтримки донорів розробив той функціонал, який був необхідний МОЗ для старту медичної реформи. Нам вдалося запропонувати таку архітектуру та програмні компоненти, які дадуть змогу надалі розробляти повноцінну систему eHealth в Україні з мінімальними витратами", - цитує прес-служба проектного офісу слова його голови Юрія Бугая.

У повідомленні також зазначено, що результати технічної оцінки MVP, замовленої міністерством, свідчать про відповідність продукту заявленим характеристикам і меморандуму, підписаному між відомством і громадськими організаціями щодо розробки електронної системи.

"MVP eHealth рекомендовано до введення в експлуатацію без подальших застережень", - зазначено в повідомленні.

Проектний офіс, створений представниками антикорупційної організації Transparency International Ukraine і Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ, припиняє своє існування, однак деякі члени команди продовжать підтримувати розробку eHealth.

Як повідомлялося, електронна система охорони здоров'я eHealth, необхідна для реалізації принципу "гроші йдуть за пацієнтом", у вересні 2017 року розпочала роботу в тестовому режимі, коли стала доступна для реєстрації лікарів і пацієнтів.

Наприкінці листопада 2016 року Міністерство охорони здоров'я підписало з низкою громадських організацій і держструктур меморандум про співпрацю у сфері створення електронної системи охорони здоров'я.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

МОЗ України планує на початку літа відкрити у великих містах центри вакцинації від COVID-19

Кабмін дозволив використовувати технічний кисень за умови відповідності його показників медичному

Кабмін легалізував ввезення в Україну лише двох препаратів канабісу, але позбавив пацієнтів надії на ліки з канабісом - БО "100% Життя"

ВООЗ розпочала постачання в Україну 20 апаратів ШВЛ

Зростання частки давніх випадків у статистиці щодо COVID-19 свідчить про нижчі темпи реального поширення порівняно з офіційними - НАНУ

Медична система здатна витримувати на 40% більше госпіталізацій пацієнтів із COVID-19 - KSE

Мобільні команди психіатричної допомоги з липня почнуть працювати в Україні

Україна очікує перших постачань вакцини Pfizer у травні-червні 2021 р. - Степанов

Вакцина від COVID-19 може з'явитися на комерційному ринку пізніше за очікуваний термін - Радуцький

Обов'язкове медстрахування має з'явиться в Україні вже у 2023 році - Радуцький

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА