16:55 06.02.2018

У Києві через грип і ГРВІ 20 шкіл призупинили заняття

1 хв читати
У Києві через грип і ГРВІ 20 шкіл призупинили заняття

 У Києві з метою уникнення поширення інфекції ухвалено рішення призупинити заняття у 20 школах, де рівень захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) перевищив 20%, крім того, в 35 школах припинено навчання в окремих класах, повідомив перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Микола Поворозник.

"Таке рішення прийняли керівники навчальних закладів спільно з районними управліннями освіти. Наразі найбільша кількість відсутніх за захворюваністю на грип і ГРВІ спостерігається в Деснянському (закрито сім шкіл) та Оболонському (закрито шість шкіл) районах. Не закрито жодний шкільний навчальний заклад у Печерському та Подільському районах", - цитує М.Поворозника сайт КМДА у вівторок.

Він нагадав, що у зв'язку зі зростанням рівня захворюваності серед дітей члени постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА ухвалили рішення про можливість призупинення навчального процесу - за відсутності 20% від загальної кількості учнів. Навчальний процес може бути призупинений як у школі загалом, так і в окремих класах.

При цьому в КМДА наголошують, що дошкільні навчальні заклади не закриватимуться.

М.Поворозник також нагадав, що в цій ситуації необхідно обмежити проведення спортивних, культурно-масових та інших заходів у закритих приміщеннях, уникати великого скупчення людей.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА