21:05 14.02.2018

В Україні оголошено конкурс біомедичних стартапів MBioS Challenge

2 хв читати
В Україні оголошено конкурс біомедичних стартапів MBioS Challenge

В Україні стартував перший український конкурс біомедичних стартапів MBioS Challenge, фіналісти якого зможуть презентувати свої роботи в Лондоні на щорічній конференції Української медичної асоціації Великої Британії (UMAUK).

Як повідомила координатор Національної ради з розвитку інновацій Алла Олійник під час прес-конференції в середу, конкурс не обмежений якимись конкретними напрямами в галузі медичних технологій, організатори розглядатимуть стартапи і на рівні готових продуктів, і на рівні прототипів та ідей.

Водночас вона наголосила, що особлива увага звертатиметься на проекти, які перебувають у руслі світових трендів у сфері медичних технологій. "Особливо цікаві (проекти - ІФ) у контексті світових трендів, у яких рухається медицина. Це і персоналізована медицина, і точкова доставка медикаментів, і багато іншого. Якщо ми говоримо про ті технології, які можуть бути застосовні в Україні, де в нас є багато фахівців, то, звісно, ми говоримо про технології блокчейн, про штучний інтелект, про розпізнавання зображень, про доповнену реальність, про ті технології, на базі яких сьогодні світ будує своє розуміння медицини", - сказала А.Олійник.

У свою чергу голова організаційного комітету форуму інтернет-діячів iForum Олександр Ольшанський, коментуючи можливості застосування технології блокчейн у медицині, акцентував увагу на тому, що вона надає можливість зберігати будь-які дані про медичні маніпуляції, унеможливлюючи їх видозміну.

"З точки зору медицини це, звісно, важлива річ, оскільки блокчейн дає змогу створювати нефальсифіковані джерела даних", - сказав він.

Як повідомив керівник "Дому інновацій" Олександр Кульвановський, охочі взяти участь у конкурсі мають заповнити анкету на сайті організації, а також представити відеоролик, що розкриває суть проекту. Подання заявок на участь у конкурсі триває до 23 березня, після терміну закінчення їх прийому журі, до складу якого ввійдуть професіонали у сфері медицини, біології, а також представники бізнесу та венчурних фондів, з 23 березня по 23 квітня розгляне проекти, оцінить їх комерційну перспективу. Учасників конкурсу проконсультують юристи, сертифіковані патентні повірені.

Фінал конкурсу відбудеться на форумі інтернет-діячів iForum 25 квітня.

"Призери - 10 команд - поїдуть до Лондона. Британська асоціація українських лікарів проводить щорічну конференцію. У другій половині конференції вони влаштовують пітч-дек і запрошують інвесторів", - сказав О.Кульвановський.

Організаторами конкурсу є "Дім інновацій" спільно з UMAUK, компанією Borsch Ventures, за підтримки Міністерства охорони здоров'я України та Американської торговельної палати.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА