15:30 27.02.2018

До фінального етапу конкурсу на посаду глави Нацслужби здоров'я допущено 8 осіб

2 хв читати
До фінального етапу конкурсу на посаду глави Нацслужби здоров'я допущено 8 осіб

До фінального етапу (співбесіда) конкурсу на посаду голови Національної служби здоров'я України (НСЗУ) за результатами тестування на знання законодавства, а також вирішення ситуаційних завдань допущено вісьмох претендентів, повідомила член правління "Центру протидії корупції" (ЦПК) Олександра Устинова на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

За її даними, серед фіналістів конкурсу - заступник генерального директора з питань стратегічного розвитку ТОВ "Isida-IVF" Олег Петренко, начальник відділу моніторингу в сфері надання медичної допомоги наркозалежним та call-центру держустанови "Український моніторинговий і медичний центр з наркотиків та алкоголю Міністерства охорони здоров'я" Юрій Кеда, науковий співробітник військового інституту Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка Оксана Солдатенко, екс-глава Координаційного центру з надання безоплатної правової допомоги Андрій Вишневський. Кандидатами також стали головний лікар медцентру "Фаорм Макс" (Бровари Київської обл.) Сергій Горбань, керівник фінансової компанії "ФінХелпФарм" Мирон Найда, директор ТОВ "Дентал депо" (Тернопіль) Микола Сліпченко (був внесений до списку кандидатів, допущених до участі в конкурсі, після поновлення переліку).

За результатами тестування максимальну кількість балів (два) набрало шестеро осіб, один з учасників - бенефіціар ТОВ "Центр підготовки енергоменеджерів", екс-гендиректор "Донвуглеводоканалу" Ігор Свиридов, не набрав балів і припинив участь у конкурсі.

Як повідомлялося, до участі в конкурсі було допущено 14 осіб, загалом було подано 20 пакетів документів - шість претендентів не були допущені через відсутність відповідного досвіду роботи, неповного пакета документів, надання документів невідповідного зразка, або через подачу їх після закінчення терміну їх прийому.

Раніше ЦПК висловлював стурбованість з приводу конкурсу, зокрема через оприлюднення списку кандидатів менш ніж за добу до його проведення, а також прискореним аналізом пакетів документів кандидатів. Прийом документів закінчився 23 лютого, перелік допущених претендентів з 13 чоловік був оголошений 26 лютого, а дещо пізніше - оновлений.

Кабінет Міністрів 7 лютого 2018 року ухвалив рішення про проведення конкурсу на посаду голови НСЗУ. Пізніше уряд змінив вимоги до претендентів на посаду, дозволивши брати участь в ньому особам з досвідом роботи на керівних посадах в соціальній сфері, у сфері охорони здоров'я, фінансів, надання послуг, а також в благодійних організаціях.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Італія готова надавати допомогу і сприяння Україні за певними напрямами реалізації медреформи

Проект бюджету-2019 зберігає витрати на пілот із трансплантації

Близько 20 млн українців до кінця року підпишуть декларації з сімейними лікарями

Пілотний проект із реформування екстреної медичної допомоги буде запущено у 2019 році

Вторинна медична допомога за напрямом сімейного лікаря з 2019 року надаватиметься безоплатно - Гройсман

Депутати пропонують продовжити на рік термін пільгової автономізації медзакладів

МОЗ пропонує встановити в Україні стандарти медосвіти розвинених країн

Приватні клініки, що увійшли до реформи, зможуть видавати лікарняні та здійснювати вакцинацію

Місцева влада зберігає зобов'язання з оплати комунальних послуг автономізованих медзакладів

Заклади "первинки", що увійшли до медреформи в липні, за 3 місяці отримали понад 800 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА