13:51 07.04.2018

Гройсман вимагає від місцевої влади облаштувати регіональні лікарні

1 хв читати
Гройсман вимагає від місцевої влади облаштувати регіональні лікарні

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає від керівників районів і муніципалітетів відремонтувати та облаштувати регіональні заклади охорони здоров'я, лікарні, фельдшерсько-акушерські пункти та забезпечити людям нормальні умови лікування.

"Лікарні належать районам і муніципалітетам. А в цих районах завдяки децентралізації є мільярди. І я вимагаю від керівників районів і муніципалітетів діяти в інтересах громадян. Лікарні, ФАПи мають бути відремонтовані та забезпечені, а люди мають отримувати нормальні умови лікування", - заявив В.Гройсман в ефірі одного з телеканалів, повідомляє прес-служба уряду в суботу.

Прем'єр звернув увагу, що такі речі потрібно проговорювати і доносити до людей, а також роз'яснювати засади медичної реформи.

"Приміром, зараз ми переходимо на договірні засади в медицині. Фактично це перший крок на шляху до страхової медицини. Ми прописали законопроект, прийняли його в парламенті, документ набув чинності. Сьогодні є можливість укласти договір з лікарем, який надасть вам якісні послуги. І за цим договором держава заплатить конкретно цьому лікарю за вас як пацієнта. Не за стіни чи ліжка, а за послуги", - наголосив він.

Прем'єр-міністр зазначив, що медреформа може комусь не подобатися, але той стан справ, який був останніми роками, "не влаштовував простих людей".

Загрузка...

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА