13:51 07.04.2018

Гройсман вимагає від місцевої влади облаштувати регіональні лікарні

1 хв читати
Гройсман вимагає від місцевої влади облаштувати регіональні лікарні

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає від керівників районів і муніципалітетів відремонтувати та облаштувати регіональні заклади охорони здоров'я, лікарні, фельдшерсько-акушерські пункти та забезпечити людям нормальні умови лікування.

"Лікарні належать районам і муніципалітетам. А в цих районах завдяки децентралізації є мільярди. І я вимагаю від керівників районів і муніципалітетів діяти в інтересах громадян. Лікарні, ФАПи мають бути відремонтовані та забезпечені, а люди мають отримувати нормальні умови лікування", - заявив В.Гройсман в ефірі одного з телеканалів, повідомляє прес-служба уряду в суботу.

Прем'єр звернув увагу, що такі речі потрібно проговорювати і доносити до людей, а також роз'яснювати засади медичної реформи.

"Приміром, зараз ми переходимо на договірні засади в медицині. Фактично це перший крок на шляху до страхової медицини. Ми прописали законопроект, прийняли його в парламенті, документ набув чинності. Сьогодні є можливість укласти договір з лікарем, який надасть вам якісні послуги. І за цим договором держава заплатить конкретно цьому лікарю за вас як пацієнта. Не за стіни чи ліжка, а за послуги", - наголосив він.

Прем'єр-міністр зазначив, що медреформа може комусь не подобатися, але той стан справ, який був останніми роками, "не влаштовував простих людей".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Гройсман: Результати реформи системи охорони здоров'я стануть помітними через 2-3 роки

Українці за останні 2 роки не погіршили оцінку стану свого здоров'я - опитування

Гройсман очікує, що через кілька років люди відчують покращення якості екстреної медицини

Понад 90% поранених українських військових повертаються на службу завдяки стандартам НАТО у військовій медицині - Порошенко

Гройсман занепокоєний спробами дискредитувати міжнародні закупівлі лікзасобів

Гройсман занепокоєний спробами дискредитувати міжнародні закупівлі лікзасобів

Кабмін перерозподілив витрати у сфері управління в системі охорони здоров'я

Гройсман заявив, що ухвалить рішення стосовно Лінчевського після розгляду подання на нього Комісією вищого корпусу держслужби

МОЗ неефективно використав 286 млн грн на програму лікування громадян за кордоном

Порошенко виступив за відновлення санітарної авіації в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА