13:33 12.04.2018

МОЗ повторно виніс на обговорення проект нормативних змін для впровадження електронного рецепта

1 хв читати
МОЗ повторно виніс на обговорення проект нормативних змін для впровадження електронного рецепта

Міністерство охорони здоров'я України повторно винесло на громадське обговорення проект змін до нормативно-правових актів для впровадження компонентів електронної системи обміну медінформацією і електронного рецепта.

Як повідомляється на сайті відомства, в оновленому проекті змін до наказу МОЗ № 360 від 19 липня 2005 року враховані зауваження і пропозиції Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації та Державної регуляторної служби, отримані при узгодженні проекту.

Проект наказу, зокрема, передбачає введення компонентів електронної системи обміну медичною інформацією - електронного рецепта форми №1 (ф-1) і визначення вимог до нього, а також затвердження нової форми рецептурного бланка ф-1.

Як повідомлялося, Міністерство охорони здоров'я пропонувало зміни до нормативно-правових акти для впровадження компонентів електронної системи обміну медінформацією, електронного рецепта, а також для визначення вимог до нього. Мова, зокрема, йде про впровадження електронної форми рецепта "ф-1", який виписується уповноваженим на це в інформаційній системі (суб'єкта господарювання) особою і підписується електронним цифровим підписом, підтвердженої з використанням посиленого сертифіката ключа. Електронний рецепт створюється і передається за допомогою електронних засобів зв'язку.

Рецепт, створений комп'ютерним набором, роздрукований і підписаний вручну, не вважається електронним.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА