13:33 12.04.2018

МОЗ повторно виніс на обговорення проект нормативних змін для впровадження електронного рецепта

МОЗ повторно виніс на обговорення проект нормативних змін для впровадження електронного рецепта

Міністерство охорони здоров'я України повторно винесло на громадське обговорення проект змін до нормативно-правових актів для впровадження компонентів електронної системи обміну медінформацією і електронного рецепта.

Як повідомляється на сайті відомства, в оновленому проекті змін до наказу МОЗ № 360 від 19 липня 2005 року враховані зауваження і пропозиції Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації та Державної регуляторної служби, отримані при узгодженні проекту.

Проект наказу, зокрема, передбачає введення компонентів електронної системи обміну медичною інформацією - електронного рецепта форми №1 (ф-1) і визначення вимог до нього, а також затвердження нової форми рецептурного бланка ф-1.

Як повідомлялося, Міністерство охорони здоров'я пропонувало зміни до нормативно-правових акти для впровадження компонентів електронної системи обміну медінформацією, електронного рецепта, а також для визначення вимог до нього. Мова, зокрема, йде про впровадження електронної форми рецепта "ф-1", який виписується уповноваженим на це в інформаційній системі (суб'єкта господарювання) особою і підписується електронним цифровим підписом, підтвердженої з використанням посиленого сертифіката ключа. Електронний рецепт створюється і передається за допомогою електронних засобів зв'язку.

Рецепт, створений комп'ютерним набором, роздрукований і підписаний вручну, не вважається електронним.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА