Інтерфакс-Україна
17:21 27.04.2018

Декларації з лікарями за місяць кампанії "Лікар для кожної сім'ї" підписали 2 млн громадян - МОЗ

2 хв читати
Декларації з лікарями за місяць кампанії "Лікар для кожної сім'ї" підписали 2 млн громадян - МОЗ

За місяць дії кампанії з вибору лікаря первинної медичної допомоги "Лікар для кожної сім'ї" в рамках першого етапу реформування системи охорони здоров'я декларації з лікарями підписали 2 млн громадян, повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

Найактивнішими є пацієнти Харківської області, де підписано 230,6 тис. декларацій, Києва - 225 тис. декларацій, Вінницької - понад 186 тис., а також Донецької та Дніпропетровської областей - 177,7 тис. і 168 тис. декларацій відповідно.

Наразі до системи електронного здоров'я підключено 1,245 тис. закладів первинної медичної допомоги. Підписувати декларації з пацієнтами можуть 19 тис. лікарів. При цьому за останній тиждень до системи приєдналися 1 тис. лікарів.

"Підписувати декларації можна з сімейними лікарями - їх обрали вже 73% пацієнтів, які підписали декларації, терапевтами - 15%, педіатрами - 12%. Найактивніше обирають лікарів українці віком 40-64 років", - зазначено в повідомленні.

У відомстві зазначили, що підписання декларацій здійснюється безстроково, при цьому пацієнт у будь-який момент може обрати іншого лікаря, підписавши з ним декларацію.

Як повідомлялося, 25 квітня Кабінет Міністрів України затвердив іще один пакет документів, необхідних для реалізації медичної реформи. Зокрема, уряд схвалив тариф на оплату за надання первинної медичної допомоги, порядок підписання договорів про медобслуговування населення між НСЗУ і медзакладами, а також порядок функціонування електронної системи охорони здоров'я. Крім цього, уряд визначив порядок надання екстреної медичної допомоги в рамках програми медичних гарантій іноземцям та особам без громадянства, які тимчасово проживають на території України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МОЗ підтримав ініціативу Мінветеранів щодо декларацій ветеранів з сімейними лікарями

Вартість лікування пацієнтів з ахондроплазією становить 1,7 млрд грн – Ляшко

Ліцензії на заготовку та тестування донорської крові отримали 19 суб’єктів системи крові

Кабмін розширив перелік безоплатних ліків і медвиробів, що закуповує держава - Свириденко

Підвищення захворюваності на ковід може тривати до кінця вересня – Кузін

Захворюваність на кір Україні суттєво зросла, від початку року зареєстровано майже 1200 випадків

Уряд розширить програму "Доступні ліки", запровадить нові тарифи на кардіохірургічну допомогу – Ляшко

Кількість випадків COVID-19 в рази менша минулорічних показників, нові штами коронавірусу не викликають важкого перебігу хвороби – експерти

Психологи УЧХ провели понад 2 тисячі консультацій в цьому році

Психологи УЧХ провели понад 2 тисячі консультацій в цьому році

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА