Інтерфакс-Україна
15:18 09.05.2018

У Черкасах після отруєння 11 осіб залишаються в реанімації

1 хв читати
У Черкасах після отруєння 11 осіб залишаються в реанімації

У м.Черкаси після масового отруєння в школі 8 травня на лікуванні перебувають 57 осіб, з яких 11 - у реанімації у стані середньої тяжкості.

"Станом на 7:00 9 травня на лікуванні перебувають 57 осіб (53 учня і 4 вчителі), з них: 11 - у реанімації у стані середньої тяжкості, решта в задовільному і легкому стані", - повідомляється в зведенні Державної служби з надзвичайних ситуацій України в середу.

Як повідомлялося, 8 травня в Черкасах на території загальноосвітньої школи № 8 під час проведення шкільної лінійки погіршилося самопочуття у 15 учнів школи (2-9 класи). Навчальний процес в школі призупинено.

Для визначення причини погіршення стану здоров'я учнів проведено обстеження приміщення та прилеглої території школи, відібрано проби водопровідної і бутильованої питної води, а також проведено заміри повітря на вміст шкідливих речовин.

"Перевищень вмісту хімічних речовин понад гранично допустимої концентрації не виявлено", - повідомили у ДСНС.

Міністерство охорони здоров'я України повідомило, що до лікарні Черкас з ознаками отруєння звернулися 94 дитини, з яких госпіталізовано 53 школярів і двох дорослих.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Потреба в ліках для пацієнтів із розсіяним склерозом забезпечена лише на 20% – пацієнти

"Укрпошта" відпрацьовує дотримання температурного режиму сервісу "Укрпошта.Аптека"

В епідсезоні 2024/2025 в Україні грипом та ГРВІ перехворіло понад 4,5 млн людей

Понад 160 тис. рішень ухвалено за новою системою оцінювання повсякденного функціонування цьогоріч – заступниця міністра

Мобільні команди УЧХ проводять реабілітацію громадян у Полтавській області

Залишки отриманих за послуги в рамках ПМГ коштів на рахунках медзакладів з початку року скоротилися на 2 млрд грн

МОЗ: національний каталог ліків буде сформований через місяць

МОЗ констатує нерівномірне навантаження на лікарів первинної ланки по регіонах

Україна очікує від Глобального фонду рішення щодо продовження фінансування програм лікування пацієнтів з ВІЛ/СНІД

Дефіцит фінансування закупівлі ліків складає 8 млрд грн, пацієнти вимагають підтримати законопроект про збільшення держфінансування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА