Інтерфакс-Україна
11:38 10.05.2018

Стан більшості дітей, які отруїлися в Черкасах, задовільний

2 хв читати
Стан більшості дітей, які отруїлися в Черкасах, задовільний

У Черкасах на лікуванні перебувають 54 дитини та четверо дорослих, які отруїлися раніше на лінійці в місцевій школі №8, стан більшості пацієнтів задовільний, один дорослий перебуває у відділенні інтенсивної терапії, повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

"На лікуванні внаслідок отруєння перебувають 54 дитини та четверо дорослих (три вчительки та техпрацівниця черкаської ЗОШ №8). Стан більшості пацієнтів медики оцінюють як задовільний. Водночас один дорослий перебуває у відділенні інтенсивної терапії. 11 дітей уже перевели з відділення інтенсивної терапії до звичайних палат. Вони почуваються значно краще", - повідомляє МОЗ на сторінці в соцмережі Facebook у четвер.

У свою чергу в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун повідомила журналістам перед початком засідання Кабінету Міністрів, що протягом дня діти з лікарень почнуть повертатися додому, де "вони перебуватимуть під наглядом педіатрів".

Вона також сказала, що в крові та сечі дітей не було виявлено жодних хімічних речовин. Тривають пошуки причин отруєння.

Як повідомлялося, 8 травня близько 9:00 ранку на території черкаської загальноосвітньої школи №8 під час урочистої лінійки, присвяченої Дню пам'яті та примирення, у школярів різко погіршилося самопочуття, і вони почали непритомніти.

Поліція виконала евакуацію людей і обмежила доступ до території школи.

До Черкаської обласної дитячої лікарні з попереднім діагнозом "отруєння невідомою речовиною" госпіталізували 53 дітей і чотирьох учителів, з них 11 дітей направили до реанімаційного відділення.

9 травня стан дітей, які перебувають у реанімації, покращився, і всіх їх перевели до стаціонару.

10 травня Черкаський відділ поліції розпочав кримінальне провадження за фактом масового отруєння дітей у черкаській школі за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням і масовим отруєнням) Кримінального кодексу України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Обмеження постачання ліків одному дистриб’ютору на рівні 20% не вплине на наявність препаратів у великих аптечних мережах – експерт

Обмеження відпуску ліків одному дистриб’ютору у межах 20% юридично вразливе і несе логістичні ризики – "Санофі"

Саудівська Аравія запустила 5-й пакет допомоги із протезування українців у Польщі на $3,5 млн

Кабмін обмежив постачання ліків одному дистриб'ютору для запобігання монополізації фармринку

Кабмін спростив вимоги до роботи аптек у сільській місцевості та на прифронтових територіях

Львівські лікарі провели унікальну операцію ALPPS на печінці 10-місячному малюку

"Санофі та мережа медцентрів Into-Sana оголосили про стратегічне партнерство

"Артеріум" на 2010 р. мав в РФ реєстрацію до 12 препаратів, наразі правами на деякі препарати корпорації в РФ володіє "АРТ-ФАРМ" - відкриті джерела

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ  за півтора року провели майже 9 тисяч сесій з відновлення здоров'я людей

МОЗ проведе аудит 100 медзакладів, які пріоритетно приймають поранених захисників

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА