Інтерфакс-Україна
18:52 02.07.2018

ПРООН доставила в Україну другий гуманітарний транш сироватки проти ботулізму

1 хв читати
ПРООН доставила в Україну другий гуманітарний транш сироватки проти ботулізму

Програма розвитку ООН (ПРООН, UNDP) поставила в Україну як гуманітарну допомогу другу партію сироватки проти ботулізму канадського виробництва.

Як повідомляє прес-служба ПРООН, гуманітарне постачання сироватки від ботулізму в Україну організація здійснює другий рік поспіль.

"До міжнародних організацій було надіслано прохання надати протиботуліністичні сироватки для забезпечення можливості негайного лікування випадків ботулізму. ПРООН оперативно відреагувала та висловила готовність надати гуманітарну допомогу", - повідомляє ПРООН.

Нині антитоксин передано на спеціалізований склад Міністерства охорони здоров'я.

У 2018 році МОЗ уперше включило антитоксин до централізованих закупівель за кошти держбюджету, які здійснюють міжнародні організації.

До моменту постачання антитоксину за процедурою централізованих закупівель потреба в сироватці забезпечуватиметься за рахунок партії, доставленої минулого тижня.

Від початку 2018 року в Україні зареєстровано 46 випадків ботулізму, 53 потерпілих, четверо з них померли.

Ботулізм - харчова інтоксикація, зумовлена споживанням продуктів, що містять ботулотоксини. Збудник розмножується в анаеробному стані (без повітря) та за неправильних умов зберігання чи транспортування (консерви, в'ялена та солона риба, ковбаси, шинка).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МОЗ пропонує знижувати ціни на препарати, строк придатності яких менше 180 днів

Кабмін виділив 37 млн грн на аварійно-відновлювальні роботи у Інституті кардіології ім. Стражеска

Кабмін ухвалив порядок реалізації програми "Скринінг здоров’я 40+", вона запрацює з січня - Свириденко

Два автомобілі MSF постраждали внаслідок російської атаки на Слов'янськ минулого тижня

Україна готова надати повний супровід і підтримку проєктам будівництва та релокації фармвиробництв в Україну – Радуцький

Перший український фармдистриб’ютор отримав страховку "від прильотів", держава готується страхувати фармвиробників - Радуцький

Понад 3000 одиниць реабілітаційного обладнання отримали 198 медзакладів у рамках проєкта HEAL Ukraine – МОЗ

Перевищення захворюваності ГРВІ та грипом зафіксовано тільки в Житомирській області – експерт

УЧХ провів третій захід програми відновлення ветеранів

Для студентів-медиків і фармацевтів підготовка офіцерів запасу стане обов’язковою частиною навчання - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА