16:15 03.07.2018

У дитячому таборі на Київщині отруїлися 12 дітей - вихованці ДЮСШ "Школа Дерюгіних"

3 хв читати
У дитячому таборі на Київщині отруїлися 12 дітей - вихованці ДЮСШ "Школа Дерюгіних"

 У Київській області в приватному дитячому таборі "Славутич" 11 дітей звернулися по медичну допомогу з розладом травлення, ще одна дитина перебуває в реанімації в стані коми.

"Учора ввечері, 2 липня 2018 року, до Переяслав-Хмельницької центральної районної лікарні екстрено доставили дитину 8 років із розладом травлення, організм дівчинки був украй зневоднений, і вона впала в кому, її госпіталізували до реанімації. Стан кваліфікується як тяжкий", - зазначено в повідомленні департаменту охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації на сторінці в соцмережі Facebook у вівторок.

За попередньою інформацією, пацієнтка є ученицею спортивної школи, яка в групі з 28 дітей прибула в ТОВ "Дитячий оздоровчий табір санаторного типу "Славутич", де вони мали готуватися до змагань.

"12 дітям учора стало погано, в них був розлад шлунково-кишкового тракту. В результаті одна дитина в комі, 11 дітей потрапили до медичного ізолятора табору. На сьогодні ізольованими залишаються семеро. Загалом в оздоровчому таборі перебувають понад 200 осіб", - зазначено в повідомленні ОДА.

Станом на 5:00 ранку вівторка госпіталізовану дівчинку оглянув анестезіолог дитячої обласної лікарні (м. Боярка) й викликані на консультацію фахівці лікарні "Охматдит". Зараз її готують до транспортування до дитячого медзакладу "Охматдит".

У понеділок, 2 липня, фахівці Державної служби з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів (Держпродспоживслужби) взяли проби їжі, якою годують дітей у таборі, а вже у вівторок, 3 липня, проводяться посіви в постраждалих дітей.

Комісія з епідрозслідування за участю прокурора району та наряду поліції очікувала допуску до медізолятора, де перебували постраждалі діти. Об 11:55 директор табору "Славутич" у присутності двох адвокатів дозволила розпочати роботу комісії з розслідування.

Про цей інцидент поінформовані голова Київської ОДА Олександр Горган, правоохоронні органи та батьки дітей.

Як повідомила прес-служба прокуратури Київської області, за фактом масового отруєння дітей облпрокуратура відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) КК України.

"Встановлено, що в понеділок, 2 липня, 11 вихованців спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з художньої гімнастики (СДЮШОР) "Школа Дерюгіних" звернулися до медпункту санаторію зі скаргами на розлад травлення, слабкість і головний біль. Крім того, до реанімаційного відділення Переяслав-Хмельницької ЦРЛ доставили ще одну 8-річну дівчинку, яка зараз у важкому стані", - йдеться в повідомленні прокуратури.

Нині вживають усіх необхідних заходів для встановлення причин масового отруєння дітей і притягнення винних до відповідальності.

У прокуратурі також зазначили, що у провадженні господарських судів розглядаються справи за позовами прокуратури Київської області щодо повернення майна дитячого табору "Славутич" у державну власність. Прокуратура області встановила, що товариство, яке орендує державне майно, незаконно здійснило його реконструкцію і безпідставно оформило право власності на дитячий табір.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Представники фармринку зустрілись з Верещук: Обговорили ризики нового регулювання

Шмигаль: урегульовуємо питання знижок в аптеках на препарати для пацієнтів із хронічними захворюваннями

Рада підтримала в 1-му читанні законопроєкт про скасування автоматичного продовження патентів на ліки під час війни

Статус інвалідності зможуть отримати люди, які пережили полон та незаконне ув’язнення внаслідок війни

Середній показник безвідмовної робот ЦБД ЕСОЗ впродовж 2024 р. складав 99,8% - ДП "Електронне здоров'я"

Іноземні виробники не хочуть реєструвати нові ліки в Україні, і ситуація може погіршитися - ексміністр

Україна може доєднатися до європейської угоди про спільні закупівлі ліків – Ляшко

У Львівській області епідпоріг захворюваності на ГРЗ перевищено удвічі

MSF: Медичні гуманітарні потреби в Україні залишаються нагально високими як ніколи

За три роки в Україні знищено 301 медзаклад, відбудовано 124

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА