Інтерфакс-Україна
18:16 04.07.2018

Столичні клініки інтенсивної терапії не можуть отримати ліцензію на медпрактику через свої назви

2 хв читати
Столичні клініки інтенсивної терапії не можуть отримати ліцензію на медпрактику через свої назви

Новостворені вісім столичних клінік інтенсивної терапії не можуть отримати ліцензію на медичну практику через присвоєну їм після перейменування назву, не передбачену переліком закладів охорони здоров'я.

Про це йдеться в інформаційно-аналітичних матеріалах, підготовлених департаментом охорони здоров'я Київської міськдержадміністрації до спільного засідання парламентських комітетів ВР - з охорони здоров'я і питань соцзабезпечення, що відбулося в Києві в понеділок.

За інформацією департаменту КМДА, при формуванні госпітального округу було передбачено створення лікарень інтенсивної терапії. Згідно з рішенням Київської міської ради на лікарні інтенсивної терапії були перейменовані вісім столичних клінік: Київська міська клінічна лікарня №1, Київська міська клінічна лікарня №6, Київська міська клінічна лікарня №8, Київська міська клінічна лікарня №12, Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, Київська міська дитяча клінічна лікарня №1, Київська міська дитяча клінічна лікарня №2 та Дитяча клінічна лікарня №7 Печерського району Києва.

"На сьогодні лікарні інтенсивної терапії не входять до переліку закладів охорони здоров'я, затверджений відповідним наказом Міністерства охорони здоров'я. Водночас ліцензійними умовами передбачено, що назва установи охорони здоров'я має відповідати зазначеному переліку. Таким чином, лікарні, що заплановано перетворити на лікарні інтенсивної терапії, не можуть отримати ліцензію на медпрактику", - повідомляє департамент охорони здоров'я КМДА.

У департаменті уточнюють, що в зв'язку з цією обставиною департамент не може реалізувати рішення Київради про перейменування лікарень.

Департамент повідомляє, що на базі інших лікарень Києва заплановано створити лікарні планового лікування та лікарні реабілітаційного та відновного лікування.

Як повідомлялося, станом на 1 липня всі столичні лікарі, які надають послуги первинної медичної допомоги у комунальних закладах, у рамках медреформи зареєстровані в електронній системі охорони здоров'я eHealth. Загалом до електронної системи охорони здоров'я eHealth підключено 1,519 тис. столичних лікарів, що працюють в муніципальних медичних установах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд підтримав пропозицію збільшити фінансування закупівлі ліків на 3,1 млрд грн, для покриття потреби необхідно 8,6 млрд грн

Україна за 5 міс. імпортувала ліків на $836 млн, експортувала на $93 млн

Стаціонарна психіатрична допомога дітям фінансуватиметься тільки в багатопрофільних дитячих лікарнях – МОЗ

Центр естетичної медицини BG Lab в Києві відновив роботу після руйнування внаслідок ракетної атаки

Закупівлі ліків для пацієнтів з первинним імунодефіцитом в 2025р профінансовані на 39% - БФ "Пацієнти України"

Ціни на велику кількість ліків будуть знижені вже до кінця літа - Ляшко

Кличко відвідав поранених після російського обстрілу та розповів про їхнє лікування

Рада дозволила закупівлі ліків за механізмом ДКД за кошти місцевих бюджетів

Запропоновані платежі за маркетинг ліків в роздріб до 3% за рецептурні та 20% за безрецептурні спричинять зростання цін – АПРАД

АВЛУ підтримує пропозиції МОЗ щодо врегулювання маркетингу на фармринку на рівні 20% для безрецептурних препаратів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА