18:16 04.07.2018

Столичні клініки інтенсивної терапії не можуть отримати ліцензію на медпрактику через свої назви

2 хв читати
Столичні клініки інтенсивної терапії не можуть отримати ліцензію на медпрактику через свої назви

Новостворені вісім столичних клінік інтенсивної терапії не можуть отримати ліцензію на медичну практику через присвоєну їм після перейменування назву, не передбачену переліком закладів охорони здоров'я.

Про це йдеться в інформаційно-аналітичних матеріалах, підготовлених департаментом охорони здоров'я Київської міськдержадміністрації до спільного засідання парламентських комітетів ВР - з охорони здоров'я і питань соцзабезпечення, що відбулося в Києві в понеділок.

За інформацією департаменту КМДА, при формуванні госпітального округу було передбачено створення лікарень інтенсивної терапії. Згідно з рішенням Київської міської ради на лікарні інтенсивної терапії були перейменовані вісім столичних клінік: Київська міська клінічна лікарня №1, Київська міська клінічна лікарня №6, Київська міська клінічна лікарня №8, Київська міська клінічна лікарня №12, Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, Київська міська дитяча клінічна лікарня №1, Київська міська дитяча клінічна лікарня №2 та Дитяча клінічна лікарня №7 Печерського району Києва.

"На сьогодні лікарні інтенсивної терапії не входять до переліку закладів охорони здоров'я, затверджений відповідним наказом Міністерства охорони здоров'я. Водночас ліцензійними умовами передбачено, що назва установи охорони здоров'я має відповідати зазначеному переліку. Таким чином, лікарні, що заплановано перетворити на лікарні інтенсивної терапії, не можуть отримати ліцензію на медпрактику", - повідомляє департамент охорони здоров'я КМДА.

У департаменті уточнюють, що в зв'язку з цією обставиною департамент не може реалізувати рішення Київради про перейменування лікарень.

Департамент повідомляє, що на базі інших лікарень Києва заплановано створити лікарні планового лікування та лікарні реабілітаційного та відновного лікування.

Як повідомлялося, станом на 1 липня всі столичні лікарі, які надають послуги первинної медичної допомоги у комунальних закладах, у рамках медреформи зареєстровані в електронній системі охорони здоров'я eHealth. Загалом до електронної системи охорони здоров'я eHealth підключено 1,519 тис. столичних лікарів, що працюють в муніципальних медичних установах.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

МОЗ України планує на початку літа відкрити у великих містах центри вакцинації від COVID-19

Кабмін дозволив використовувати технічний кисень за умови відповідності його показників медичному

Кабмін легалізував ввезення в Україну лише двох препаратів канабісу, але позбавив пацієнтів надії на ліки з канабісом - БО "100% Життя"

МОЗ вніс зміни до протоколу лікування COVID-19

ВООЗ розпочала постачання в Україну 20 апаратів ШВЛ

В Україні від коронавірусу первинно щеплено понад 353 тис. осіб, записалися на вакцинацію - 431 тис.

Зростання частки давніх випадків у статистиці щодо COVID-19 свідчить про нижчі темпи реального поширення порівняно з офіційними - НАНУ

Медична система здатна витримувати на 40% більше госпіталізацій пацієнтів із COVID-19 - KSE

Мобільні команди психіатричної допомоги з липня почнуть працювати в Україні

МОЗ працює над створенням реєстрів орфанних хворих в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА