11:39 06.07.2018

В Україні з початку року зафіксовано 52 випадки ботулізму

1 хв читати
В Україні з початку року зафіксовано 52 випадки ботулізму

 В Україні з початку року станом на 5 липня зафіксовано 52 випадки ботулізму, 60 потерпілих, четверо з них померли, повідомило Міністерство охорони здоров'я України.

"В Україні є високоякісні антитоксини канадського виробництва, необхідні для забезпечення можливості негайного лікування випадків ботулізму", - зазначено в повідомленні.

Сироватки від ботулізму 25 червня були надані за Програмою розвитку ООН (ПРООН, UNDP) як гуманітарнадопомога у кількості 12 доз.

Як повідомлялося, Міністерство охорони здоров'я на початку травня 2018 року затвердив наказ про закупівлю за кошти держбюджету-2018 специфічних сироваток і імуноглобулінів, відсутніх у країні з 2014 року, зокрема, і проти ботулізму. Препарати будуть закуплені через міжнародні організації, що надасть можливість заводити їх до України без попереднього подання заявки на реєстрацію.

4 липня Кабмін включив сироватки та імуноглобуліни до номенклатури лікарських засобів і виробів медичного призначення, що закуповуватимуть міжнародні спеціалізовані організації за кошти держбюджету 2018 року.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА