12:37 09.07.2018

МОЗ ініціює створення Нацради з питань громадського здоров'я

1 хв читати
МОЗ ініціює створення Нацради з питань громадського здоров'я

Міністерство охорони здоров'я ініціює створення Національної ради з питань громадського здоров'я, яка виконуватиме функції консультативного органу Кабінету Міністрів для врахування інтересів громадського здоров'я в усіх сферах державної політики.

Як повідомляє прес-служба МОЗ, створення такого органу передбачено у законопроекті "Про систему громадського здоров'я", представленого відомством на широке обговорення.

Законопроект також передбачає, що в управлінні системою громадського здоров'я повноваження ухвалення рішень надаються органам місцевої влади, що, на думку авторів законопроекту, дасть змогу оперативно вирішувати питання.

Крім того, законопроект передбачає принцип регіональної екстериторіальності - у кожній області функціонуватиме регіональний центр громадського здоров'я, який опікуватиметься питаннями збереження здоров'я населення, проведення епідеміологічного нагляду, профілактикою хвороб і здійснюватиме заходи боротьби з епідеміями.

Окремо буде врегульовано діяльність Національного і регіональних центрів громадського здоров'я.

Також законопроект передбачає, що фінансування державних програм громадського здоров'я та заходів боротьби з епідеміями становитиме щонайменше 5% всіх витрат на охорону здоров'я.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА