Інтерфакс-Україна
17:56 10.07.2018

На раптові легкі захворювання припадає близько 95% страхових випадків з українськими туристами за кордоном

2 хв читати
На раптові легкі захворювання припадає близько 95% страхових випадків з українськими туристами за кордоном

На випадки раптових легких захворювань у туристів – ГРВІ, гастроентерити, отити, а також несильні побутові травми – припадає 93-95% страхових випадків з українськими туристами за кордоном, повідомляє прес-служба СК "Європейське туристичне страхування" (ERV, Київ).

У прес-релізі наголошується, що для українських туристів вже звично купувати страховий поліс під час поїздок за кордон. Водночас часто ставлення до цього процесу доволі формальне. У таких випадках достатньо амбулаторного лікування, середня вартість якого за кордоном становить EUR/USD110-120.

При цьому компанія зазначає, що 4-6% страхових подій з туристами країни – це випадки, які потребують нагального стаціонарного лікування: гострі харчові отруєння з високою температурою і зневодненням, апендицити і доволі серйозні травми. Середня вартість медичних послуг обійдеться в 1,5 тис. грн – EUR/USD 2 тис. Близько 1% – це випадки репатріації та медичної евакуації туристів, де середня вартість варіюється від EUR/USD 2 тис. до EUR/USD 3,5 тис.

Як пояснює СК "Європейське туристичне страхування", за наявності страхового поліса зазначені витрати оплачує та/або компенсує туристам страхова компанія в межах суми страхового покриття укладеного договору страхування. Тому під час оформлення страхового поліса рекомендується обов'язково звертати увагу на розмір страхової суми: вона має бути не меншою за EUR/USD 30 тис. на кожного застрахованого. Для подорожей у екзотичних напрямках – Таїланд, Індія (Гоа), поїздок до країн, значно віддалених від України, острівних держав (Мальдіви, Карибські о-ви), а також до ОАЕ, Японії, Австралії, країн Північної та Південної Америки, ERV рекомендує використовувати страхову суму не меншу за EUR/USD50 тис.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Залишки отриманих за послуги в рамках ПМГ коштів на рахунках медзакладів з початку року скоротилися на 2 млрд грн

МОЗ: національний каталог ліків буде сформований через місяць

МОЗ констатує нерівномірне навантаження на лікарів первинної ланки по регіонах

Україна очікує від Глобального фонду рішення щодо продовження фінансування програм лікування пацієнтів з ВІЛ/СНІД

Дефіцит фінансування закупівлі ліків складає 8 млрд грн, пацієнти вимагають підтримати законопроект про збільшення держфінансування

Pfizer купує права на протираковий препарат у китайської 3SBio за суму до $6 млрд

Заснована Пінчуками мережа "Повернення" до кінця року відкриє до 20 центрів ментального здоров’я

Україна забезпечує хірургічне лікування меланоми в рамках ПМГ, однак сучасна терапія не закуповується, – експерт

Рада ухвалила закон про запровадження "правила Болар"

Дослідження лікування бойової травми ока є унікальним досвідом українських офтальмологів – експерт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА