Інтерфакс-Україна
10:46 17.07.2018

Вакцини для профілактики сказу направлено до регіонів України

1 хв читати
Вакцини для профілактики сказу направлено до регіонів України

Антирабічні вакцини, призначені для профілактики сказу, закуплені коштами державного бюджету Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у кількості 39 тис. доз, направлено в області, повідомило Міністерство охорони здоров'я України.

Вакцини французького виробництва мають сертифікат якості GMP і прекваліфіковані Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ).

Сказ - гостре інфекційне захворювання, що вражає центральну нервову систему. Джерелом вірусу, який передається через укус, обслинення шкіри або слизових оболонок, особливо якщо на них є мікротравми, є хижі та домашні тварини.

Антирабічну вакцину застосовують для первинної імунізації людей, котрих укусили скажені тварини, тварини з підозрою на сказ. Подальша ревакцинація проводиться відповідно до схеми лікувально-профілактичної імунізації.

Згідно з даними на сайті ЮНІСЕФ, вакцини для профілактики сказу виробництва Sanofi було поставлено в Україну 26 червня 2018 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Інтерпайп" створив у Дніпрі Центр підтримки ветеранів на базі поліклініки

В Україні відкрито перший навчальний хаб MammoLOAD для фахівців з раннього виявлення раку молочної залози

Рада церков виступає за заборону та криміналізацію сурогатного материнства для іноземців

Клініка "Одрекс" закликає уникати недоведених звинувачень її лікарів у смерті пацієнта, дочекатися офіційних висновків розслідування

Заступник міністра Адаманов: дефіциту ліків через знищення складу фармдистриб’ютора не буде

Farmak співчуває команді "Оптіма-Фарм" у зв’язку з втратою центрального складу, намагатиметься не допустити дефіциту ліків

Суд звільнив від покарання лікаря, який вимагав у пацієнтки кошти за протез і погрожував його видаленням

Кардіологія та кардіохірургія сьогодні є одними з найрозвинутіших напрямів української медицини – Радуцький

Медмережа "Добробут" долучається до ініціативи проведення скрінінгу здоров’я в межах ПМГ

Заборона проводити конкурси на головного лікаря під час воєнного стану не має сенсу – Радуцький

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА