17:01 17.07.2018

Кількість випадків захворювання на кір за тиждень скоротилася на 16%

2 хв читати
Кількість випадків захворювання на кір за тиждень скоротилася на 16%

 Кількість випадків захворювання на кір за тиждень - з 9 по 15 липня - знизилася на 16% порівняно з попереднім тижнем - до 855 інфікованих, 490 із них - діти, повідомив Центр громадського здоров'я.

Загалом від початку 2018 року на кір захворіли 25,854 тис. осіб, 15,405 тис. із них - діти. Найбільша кількість випадків захворювання, як і раніше, зберігається у Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській областях.

Як повідомлялося, Міністерство охорони здоров'я України у рамках заходів з реагування на спалах кору визначило групи (осіб віком від 18 років) професійного ризику, які за епідемічними показаннями зможуть вакцинуватися від кору імунобіологічними препаратами, закупленими за рахунок коштів державного бюджету. Серед них, зокрема, медпрацівники, немедичні працівники закладів охорони здоров'я, працівники освітніх закладів, а також студенти.

Крім того, за рахунок коштів держбюджету буде вакциновано представників силових структур - Міністерства внутрішніх справ, Міністерства оборони, Служби безпеки України, Нацполіції та Нацгвардії, Державної прикордонної служби та Державної служби охорони. При цьому для імунопрофілактики буде використано залишки вакцин, закуплених за кошти бюджету в попередні роки.

Згідно з Національним календарем щеплень, вакцинація від кору здійснюється дітям до 1 року та дітям шести років (дві дози).

Вакцини за кошти держбюджету закуповують лише для дітей. Рішення про імунізацію дорослих, які з огляду на професійну діяльність перебувають у групі ризику, було ухвалено як захід із реагування на спалах захворювання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Шмигаль: урегульовуємо питання знижок в аптеках на препарати для пацієнтів із хронічними захворюваннями

Рада підтримала в 1-му читанні законопроєкт про скасування автоматичного продовження патентів на ліки під час війни

Статус інвалідності зможуть отримати люди, які пережили полон та незаконне ув’язнення внаслідок війни

Середній показник безвідмовної робот ЦБД ЕСОЗ впродовж 2024 р. складав 99,8% - ДП "Електронне здоров'я"

Іноземні виробники не хочуть реєструвати нові ліки в Україні, і ситуація може погіршитися - ексміністр

Україна може доєднатися до європейської угоди про спільні закупівлі ліків – Ляшко

У Львівській області епідпоріг захворюваності на ГРЗ перевищено удвічі

MSF: Медичні гуманітарні потреби в Україні залишаються нагально високими як ніколи

За три роки в Україні знищено 301 медзаклад, відбудовано 124

Криза психічного здоров’я може стати серйозним викликом для України, вважають в ООН

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА