14:28 17.08.2018

В Україні розробили проект організації навчання дітей, які перебувають на стаціонарі в медзакладах

2 хв читати
В Україні розробили проект організації навчання дітей, які перебувають на стаціонарі в медзакладах

 Міністерство освіти і науки України розробило проект положення про організацію навчання для дітей, які тимчасово перебувають на лікуванні в медичних закладах.

"Сили уряду та громадянського суспільства об'єдналися для того, щоб створити умови для навчання всіх українських дітей, які тимчасово перебувають на лікуванні в медзакладах - створено проект положення, який регулюватиме цей процес", - йдеться в повідомленні прес-служби міністерства, оприлюдненому в п'ятницю .

Зазначається, що проект положення прописує основи, на яких може бути організовано навчання при лікарні.

Зокрема, передбачено як очне навчання в класах при лікарні, так і в ліжку дитини. Організацію освітнього процесу здійснює школа, на території обслуговування якої розташовується медзаклад. При цьому необхідні умови (приміщення) для організації освітнього простору має забезпечити керівництво лікарні.

Зазначається, що нормативи наповнюваності класів становитимуть від чотирьох до 12 осіб, а щоб школа могла створити такий клас, медзаклад має повідомити їй про кількість дітей шкільного віку, які перебувають на стаціонарному лікуванні, в розрізі вікових категорій.

"Передбачається, що в лікарні, якщо це дозволяє стан здоров'я, проводитимуться і контрольні, і підсумкові атестації - це дасть змогу дитині після завершення лікування підтвердити отримані знання спеціальної довідкою та продовжити навчання, а не перездавати предмети", - наголошують у міністерстві.

Зазначається, що щоденне навантаження на учня не зможе перевищувати три навчальних години на день для початкової освіти та чотири навчальних години - для базової середньої та профільної середньої освіти.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА