19:13 11.09.2018

Заклади "первинки", що увійшли до медреформи в липні, за 3 місяці отримали понад 800 млн грн

2 хв читати
Заклади "первинки", що увійшли до медреформи в липні, за 3 місяці отримали понад 800 млн грн

Заклади первинної медичної допомоги, які перейшли на новий механізм фінансування послуг за підсумками першого етапу підписання договорів із Національною службою здоров'я України (НСЗУ), за три місяці роботи за новим принципом сумарно отримали 809,9 млн грн, повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

У відомстві уточнили, що у вересні 150 закладам було нараховано 277,9 млн грн. Ще один приватний заклад отримає оплату в сумі 18,033 тис. грн після усунення неточностей у документах. Крім того, дещо пізніше отримають виплати десять комунальних медзакладів, що не мають чинних ліцензій. Оплата на їхні рахунки надійде від НСЗУ після відновлення ліцензій.

"Загалом за три місяці, станом на 10 вересня 2018 року, НСЗУ виплатила закладам охорони здоров'я 809,9 млн грн за обслуговування пацієнтів", - йдеться в повідомленні відомства.

Як повідомлялося, наразі роботу відповідно до нового механізму фінансування розпочали 623 суб'єкти господарювання: 538 комунальних некомерційних підприємств (КНП), 47 приватних клінік, а також 38 лікарів, які працюють як фізичні особи-підприємці (ФОП). При цьому КНП, лікарі, що працюють ФОП, а також приватні клініки, що увійшли до реформування системи охорони здоров'я за підсумками другого етапу підписання договорів з НСЗУ, почнуть отримувати виплати за новим принципом "гроші йдуть за пацієнтом" із жовтня.

Згідно з інформацією НСЗУ, до реформи за підсумками двох етапів укладення угод увійшла половина закладів первинної меддопомоги. Всі інші мають підписати договори з Нацслужбою здоров'я до кінця 2018 року. Точні дати третьої "хвилі" НСЗУ оголосить найближчим часом.

Загрузка...

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА