11:29 12.09.2018

Гонтарева очолила наглядову раду медичного стартапу MEDIKIT

2 хв читати
Гонтарева очолила наглядову раду медичного стартапу MEDIKIT

Екс-глава Національного банку України Валерія Гонтарева очолила наглядову раду медичної комунікаційної платформи MEDIKIT.

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомив директор ТОВ "Медікіт" Руслан Кравець.

"11 вересня Валерія Гонтарева набула формального статусу глави наглядової ради ТОВ "Медікіт", - написав він, додавши, що їхня спільна робота над проектом триває вже півроку.

"Медикит створює екосистему медичної взаємодії пацієнтів, лікарів та всіх інших учасників медичного ринку. У нас грандіозні плани, найперша версія платформи буде представлена в листопаді", - додав Р. Кравець.

Як повідомлялося, ТОВ "Медікіт", засновниками якого є син В.Гонтаревої Антон Гонтарев, а також Світлана Кириченко, має намір у листопаді 2018 року запустити медичну комунікаційну платформу.

Згідно з інформацією на сайті проекту MEDIKIT, він спрямований на забезпечення ефективної комунікації, стандартизацію ключових процесів, а також накопичення і систематизацію інформації в єдиному місці. Перший етап розвитку екосистеми MEDIKIT покликаний вирішити проблеми головних учасників клінічного перебігу - пацієнтів і лікарів.

Серед послуг, які заплановано надавати пацієнтам - онлайн-консультації з лікарями, виклик їх додому, запис на прийом, а також збереження всіх медичних даних в єдиному місці.

У свою чергу, лікарі за допомогою платформи зможуть отримати перелік інструментів для організації робочого часу, модулі для комунікації і роботи з пацієнтам. Крім того, платформа пропонує лікарям можливість додаткового доходу. Йдеться, зокрема, про оплату за кожну проведену онлайн-консультацію.

А.Гонтарев і С.Кириченко внесли до статутного капіталу ТОВ "Медикит" по 5 млн грн.

Загрузка...

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА