18:54 20.09.2018

Рахункова палата має намір у 2019 р. здійснити аудит програми "Доступні ліки"

2 хв читати
Рахункова палата має намір у 2019 р. здійснити аудит програми "Доступні ліки"

Рахункова палата України має намір внести до переліку аудитів на 2019 рік перевірку урядової програми реімбурсації "Доступні ліки", повідомила прес-служба аудитора.

"Я ініціюватиму внесення до плану аудиторів на наступний рік перевірки таких важливих соціальних програм, як "Теплі кредити" та "Доступні ліки", - цитує прес-служба голову Рахункової палати Валерія Пацкана.

За його словами, палата "має намір допомогти уряду зробити програму "Доступні ліки" більш ефективною, виявити та допомогти усунути можливі недоліки".

"Нещодавно Міністерство охорони здоров'я повідомило про усунення помилки, коли за деякі препарати відшкодовувалася 1 коп. Люди сприймають такі випадки як знущання, що шкодить програмі загалом. Ми маємо перевірити, чи немає в програмі інших проблем. "Доступні ліки" мають бути справді доступними для людей. На підставі нашого аудиту ми розробимо рекомендації, які нададуть уряду можливість виправити помилки та зробити програму ефективнішою", - наголосив В.Пацкан.

План аудитів на січень-березень 2019 року буде затверджено до 1 жовтня цього року, перелік перевірок на весь наступний рік - до кінця грудня. Серед пріоритетних програм, крім "Доступних ліків", глава Рахункової палати назвав також перевірку "Теплих кредитів" і ситуацію з боротьбою з незаконним вирубуванням лісів.

Нещодавно Рахункова палата також розпочала попереднє вивчення предмета аудиту ефективності використання коштів держбюджету, виділеного у 2017-2018 рр. для закупівель лікзасобів із залученням спеціалізованих міжнародних організацій.

Як повідомлялося, наприкінці серпня Рахункова палата надала рекомендації за результатами аудиту ефективності використання коштів держбюджету, виділених на надання спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги держпідприємством "Інститут серця Міністерства охорони здоров'я України".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Депутати пропонують не включати до медреформи медустанови НАМНУ та Держуправління

У Мелітополі 15 дітей і один дорослий захворіли на ротавірусну інфекцію після відвідування дитячого розважального центру

На кір в Україні з початку року захворіли понад 41,6 тис. осіб - ЦГЗ

Більше 8 млн українців скористалися урядовою програмою "Доступні ліки" - Гройсман

Більше 8000000 українців скористалися урядовою програмою "Доступні ліки"

ЦГЗ і МОЗ планують до липня подати нову стратегію імунізації на 5 років

Кабмін затвердив порядок ведення е-реєстру лікарняних

Реформи в сфері інтелектуальної власності не повинні загрожувати розвитку вітчизняного фармвиробництва

Міністерства охорони здоров'я України та США планують укласти меморандум про співпрацю

МОЗ розробить тарифи на послуги з догляду за пацієнтами з ВІЛ для переходу від грантового до держфінансування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА