Інтерфакс-Україна
13:09 21.09.2018

Спалах гострої кишкової інфекції стався в школі-інтернаті на Рівненщині

1 хв читати
Спалах гострої кишкової інфекції стався в школі-інтернаті на Рівненщині

До інфекційного відділення Здолбунівської центральної районної лікарні з ознаками гострої кишкової інфекції з 19 до 20 вересня госпіталізовано сімох вихованців Мізоцької спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату I-II ступенів та двох працівників цього закладу- вихователя та кухаря.

"У всіх дев’ятьох хворих відмічаються схожі симптоми: біль в епігастральній ділянці, нудота, блювота, пронос, температура до 40°С. Попередній діагноз гострий гастроентероколіт. Хворим надають відповідну медичну допомогу", - повідомляє в п'ятницю Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України.

Фахівці ДУ "Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України" здійснюють епідрозслідування цього спалаху та з'ясовують причини його виникнення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сучасний метод діагностики сказу до кінця року буде впроваждено ще у 10 лабораторіях України

Проєкти професійних стандартів для медсестринства винесено на громадське обговорення

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ за 8 місяців здійснили понад 400 виїздів на Полтавщині

Сінево за 1-ше півріччя провела понад 1,5 лабораторнийх тестів в рамках контракту з НСЗУ

Агресор зруйнував або пошкодив майже 2,4 тис. об’єктів в 781 медзакладі

УЧХ поділився досвідом гуманітарної роботи

Уряд підтримав пропозицію збільшити фінансування закупівлі ліків на 3,1 млрд грн, для покриття потреби необхідно 8,6 млрд грн

Україна за 5 міс. імпортувала ліків на $836 млн, експортувала на $93 млн

Стаціонарна психіатрична допомога дітям фінансуватиметься тільки в багатопрофільних дитячих лікарнях – МОЗ

Центр естетичної медицини BG Lab в Києві відновив роботу після руйнування внаслідок ракетної атаки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА