16:17 11.12.2018

Міжнародні закупівлі ліків за рахунок держбюджету буде продовжено ще на рік - закон про держбюджет-2019

2 хв читати
Міжнародні закупівлі ліків за рахунок держбюджету буде продовжено ще на рік - закон про держбюджет-2019

Закупівлі лікарських засобів і виробів медичного призначення за рахунок державного бюджету буде продовжено ще на рік.

Таке рішення закріплено прикінцевими положеннями до закону "Про Державний бюджет України на 2019 рік".

Згідно з його текстом, до закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення своєчасного доступу пацієнтів до необхідних лікарських засобів і медичних виробів шляхом здійснення державних закупівель із залученням спеціалізованих організацій, що здійснюють закупівлі, внесено зміни, якими дія міжнародних закупівель продовжується на 2019 рік.

Як повідомлялося, зареєстроване Міністерством охорони держпідприємство "Медичні закупівлі України" (МОЗ) отримає статус централізованої закупівельної організації. МОЗ поступово перейматиме практики закупівель ліків у міжнародних організацій і з 2020 року зможе повноцінно здійснювати закупівлі за кошти держбюджету. Національне закупівельне агентство розпочне пілотну роботу з придбання медикаментів і медвиробів для виконання програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією.

У серпні 2017 року Кабмін затвердив концепцію реформування системи закупівель лікарських засобів, що передбачає створення Національного закупівельного агентства, яке здійснюватиме закупівлю препаратів і виробів медичного призначення на національному та місцевому рівнях.

Наразі міжнародні організації - Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Програма розвитку ООН (ПРООН, UNDP) і британське закупівельне агентство Crown Agents, які в 2015 році Україна залучила для закупівлі медичних товарів і препаратів, - займаються забезпеченням 40 державних програм (близько 500 медикаментів, 700 виробів медпризначення).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА