Інтерфакс-Україна
12:02 13.12.2018

Швейцарський проект розвитку медосвіти стартує в Україні до кінця року

1 хв читати
Швейцарський проект розвитку медосвіти стартує в Україні до кінця року

Шість медичних освітніх установ візьмуть участь в українсько-швейцарському проекті "Розвиток медичної освіти в Україні", що стартує в грудні цього року, повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я України в четвер.

Проект триватиме до кінця 2022 року, в ньому візьмуть участь: Буковинський державний медичний університет, Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я.Горбачевського, Харківський національний медичний університет, Львівський інститут медсестринства та лабораторної медицини ім. Андрея Крупинського, Житомирський медичний інститут, Рівненська медична академія.

"Це надась можливість установам ввести низку інновацій, удосконалити методику навчання і зміцнити свою інституційну спроможність" - зазначають у МОЗ.

У рамках проекту в цих установах відкриються симуляційні центри, а також впроваджуватимуть інноваційні технології, зокрема системи електронного навчання.

У міністерстві повідомили, що проект "Розвиток медичної освіти" фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та впроваджується Швейцарським інститутом тропічного і громадського здоров'я.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зниженню попиту на продукцію фармкомпанії "Дарниця" могло сприяти незниження цін після скасування маркетингових платежів

Фармкомпанія "Дарниця" призупинила виробництво через конфлікт з аптечними мережами – ЗМІ

Кіпр готовий розширювати співпрацю з Україною у сфері реабілітаційних програм для громадян

Видатки на охорону здоров'я в проєкті дербюджету-2026 передбачені в розмірі 258 млрд грн

МОЗ розробляє програми реабілітації для пацієнтів з хворобами серцево-судинної системи

В Україні почала роботу онлайн-платформа превентивної медицини

25 команд з УЧХ взяли участь у тренінгової академії REDpreneur Ukraine

Фаховий коледж УЧХ надає повну загальну середню освіту

Фармкомпанія Farmak в 1-му півріччі вийшла на ринки Китаю, Судану, Катару та Оману

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт про врегулювання аптечної діяльності відповідно до норм ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА