19:15 28.12.2018

Повертати ліки в аптеки можна при наявності документа, підтверджуючого їх неналежну якість

1 хв читати
Повертати ліки в аптеки можна при наявності документа, підтверджуючого їх неналежну якість

Повертати лікарські засоби в аптеки можна при наявності документа, що підтверджує, що ліки неналежної якості.

Як повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я, роз'яснюючи можливість повернення ліків в аптеки, з 1 січня набуває чинності закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо поліпшення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів".

Цей закон, зокрема, вносить зміни до вимог споживача щодо лікарських засобів та виробів медичного призначення.

За інформацією МОЗ, факт неналежної якості підтверджується висновком щодо якості лікарських засобів, виданим підлеглою або уповноваженою територіальним органом Держлікслужби лабораторією, а також розпорядженням Держлікслужби про заборону обігу лікарського засобу.

Крім того, МОЗ зазначає, що повертати можна тільки лікарські засоби і медичні вироби неналежної якості. Для цього необхідно пред'явити розрахунковий документ на їх придбання. В такому випадку споживач має право просити повернути сплачені за ліки гроші або замінити препарат на аналогічний.

"Щоб убезпечити себе і не придбати неякісні ліки, пропонуємо перевіряти сайт Держлікслужби і переконатися, що препарати, які ви придбали, не заборонені. Також нагадуємо, що на вимогу покупця аптеки мають надати документи, які підтверджують належну якість продукції, зокрема сертифікат якості виробника", - підкреслюють у МОЗ.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА