11:23 29.12.2018

Повертати ліки в аптеки можна за наявності документа, що підтверджує їх неналежну якість – МОЗ

1 хв читати
Повертати ліки в аптеки можна за наявності документа, що підтверджує їх неналежну якість – МОЗ

Повертати лікарські засоби в аптеки можна за наявності документа, який підтверджує, що ліки неналежної якості.

Як повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я, роз'яснюючи про можливість повернення ліків в аптеки, з 1 січня набуває чинності закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо поліпшення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів".

Цей закон, зокрема, вносить зміни до вимог споживача щодо лікарських засобів та виробів медичного призначення.

За інформацією МОЗ, факт неналежної якості підтверджується висновком щодо якості лікарських засобів, виданим підпорядкованим або уповноваженим територіальним органом Держлікслужби лабораторією, а також розпорядженням Держлікслужби про заборону обігу лікарського засобу.

Крім того, МОЗ зазначає, що повертати можна тільки лікарські засоби і медичні вироби неналежної якості. Для цього необхідно пред'явити розрахунковий документ на їх придбання. У такому разі споживач має право просити повернути сплачені за ліки гроші або замінити препарат на аналогічний.

"Щоб убезпечити себе і не придбати неякісні ліки, пропонуємо перевіряти сайт Держлікслужби і переконатися, що препарати, які ви придбали, не заборонені. Також нагадуємо, що на вимогу покупця аптеки мають надати документи, які підтверджують належну якість продукції, зокрема сертифікат якості виробника", – наголошують у МОЗ.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА