08:32 05.01.2019

МОЗ усунув гендиректора ДП "Електронне здоров'я" Мацуя на час перевірки дотримання ним умов контракту

2 хв читати
МОЗ усунув гендиректора ДП "Електронне здоров'я" Мацуя на час перевірки дотримання ним умов контракту

Міністерство охорони здоров'я України створило комісію для перевірки дотримання гендиректором держпідприємства "Електронне здоров'я" Дениса Мацуя умов його контракту і відсторонило від виконання обов'язків на час перевірки.

Відповідний наказ МОЗ від 2 січня розміщено на сайті відомства.

Згідно з наказом, створена Міністерством охорони здоров'я комісія перевірить виконання гендиректором держпідприємства умов його контракту від 15 травня 2018.

Висновки і результати перевірки будуть підготовлені до 16 січня.

На час відсторонення Д.Мацуя обов'язки гендиректора держпідприємства виконуватиме начальник відділу безпеки і кадрового забезпечення Роман Єгорченко.

Як повідомлялося, Д.Мацуй, який переміг у конкурсі на посаду генерального директора держпідприємства "Електронне здоров'я", був призначений на цю посаду 15 травня 2018 року.

До 2017 Д.Мацуй був комерційним директором і директором з маркетингу компанії OpsWay. Має 11 років досвіду в сфері створення і впровадження ІТ-проектів, фахівець в організаційному менеджменті, стратегічному плануванні та управлінні, веденні проектів, запуску нових продуктів і послуг.

ДП "Електронне здоров'я" створено для забезпечення функціонування і розвитку інформаційних і телекомунікаційних електронних систем у сфері охорони здоров'я. Його основними завданнями є технічне забезпечення створення, впровадження, експлуатації програмно-інформаційних систем, ведення реєстрів, розробка систем управління електронними базами, а також створення необхідної для цього нормативно-правової бази.

Підприємство також координує впровадження на місцях програмно-технічних засобів для використання електронних систем у сфері охорони здоров'я. МОЗ планував, що функції адміністрування та подальшого розвитку електронної системи охорони здоров'я eHealth, створеної для реалізації в рамках медичної реформи принципу "гроші йдуть за пацієнтом" будуть передані ДП "Електронне здоров'я" до початку літа.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА