19:31 15.01.2019

Уряд подав до Верховної Ради проект програми протидії туберкульозу до 2021 р

1 хв читати
Уряд подав до Верховної Ради проект програми протидії туберкульозу до 2021 р

Кабінет Міністрів України подав до Верховної Ради проект закону України "Про затвердження Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2018-2021 роки", повідомила прес-служба Центру громадського здоров'я.

Згідно з повідомленням, законопроект №9467 зареєстровано у парламенті 14 січня 2019 року.

Як повідомила прес-служба, одним з нових стратегічних напрямів є впровадження моделі протитуберкульозної допомоги, орієнтованої на потреби людей.

Акцент буде зроблено на лікуванні хворих на амбулаторному етапі. Програма передбачає впровадження стійких механізмів фінансування та оплати праці медичних працівників для досягнення високих результатів у сфері профілактики і лікування туберкульозу.

Як повідомлялося, в основу програми закладено нову глобальну стратегію Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) "Покласти край туберкульозу" і цільові орієнтири комплексного плану дій із боротьби з туберкульозом в Європейському регіоні ВООЗ на 2016-2020 роки.

Реалізація програми надасть можливість знизити рівень захворюваності та смертності від туберкульозу та ко-інфекції (туберкульоз/ВІЛ-інфекція/СНІД).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА