Інтерфакс-Україна
12:56 23.01.2019

МОЗ найближчим часом може розглянути питання про оголошення епідемії кору в Україні - Супрун

1 хв читати
МОЗ найближчим часом може розглянути питання про оголошення епідемії кору в Україні - Супрун

Виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявляє, що Міністерство охорони здоров'я до кінця тижня підготує документи для скликання спеціальної комісії щодо розгляду питання необхідності оголошення епідемії кору в Україні.

"Міністерство охорони здоров'я не оголосило епідемію: зараз є спалах кору. Ми зараз дивимося, які є показники, чи перейде він (кір - ІФ) на рівень епідемії", - сказала У.Супрун журналістам після засідання уряду в середу.

За її словами, для того, щоб оголосити епідемію, необхідне підтвердження низки показників, серед яких не тільки рівень захворюваності та смертності. Також У.Супрун зазначила, що рішення про оголошення епідемії ухвалює спеціальна комісія.

"Щоб оголосити епідемію, ми маємо скликати спеціальну комісію, яка це робитиме. Ми до кінця тижня збираємо всі юридичні документи, щоб могли зібрати цю комісію і розглянути, час уже оголошувати епідемію", - додала в. о. міністра.

За словами У.Супрун, у разі оголошення епідемії міністерство має більше повноважень із закупівлі більшої кількості вакцин, розширення списку осіб, які можуть отримувати вакцину.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фармкомпанія "Дарниця" призначила екс-директорку з корпоративних комунікацій "ОККО" Полякову директоркою з управління репутацією

Перепідтвердження висновків GMP країн зі строгими системами контролю на тлі знищених складів фармдистрибьюторів створює ризики дефіциту ліків – ЄБА

Комунальні аптеки Києва зробили запас ліків на випадок повного блекауту і розробили графік роботи

МОЗ оприлюднив проєкт постанови про створення єдиного держоргану в фармсфері УФА

В Україні запрацювала єдина лабораторія полярної біології

Запрошення на скринінг здоровʼя 40+ у "Дії" почнуть надходити 31 січня - Свириденко

Склад МЗУ функціонує в робочому режимі, під час відключень світла використовують генератори

НСЗУ планує чітко визначити, які послуги можуть надаватися дистанційно або за допомогою телекомунікацій – голова НСЗУ

Стартувало навчання для ветеранок за програмою REDpreneur Women

Зростання захворюваності на туберкульоз в Україні немає, але є випадки позалегеневого туберкульозу, - гендиректор ЦГЗ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА