13:19 01.02.2019

Україна розробить е-систему управління запасами ліків

1 хв читати
Україна розробить е-систему управління запасами ліків

Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні разом з Міністерством охорони здоров'я оголосила тендер на розроблення програмного забезпечення для електронної системи управління запасами лікарських засобів і медичних виробів eStock, повідомляється на сайті МОЗ.

Згідно з повідомленням, система дасть змогу медперсоналу контролювати надходження, витрати, списання, інвентаризацію, перерозподіл лікзасобів у лікарнях, а також зробить інформацію про наявність ліків у медзакладах доступною для пацієнтів.

Нині інформування громадськості здійснюється через сайти обласних департаментів охорони здоров'я та за допомогою інформаційних повідомлень у лікарнях.

"Нині Міністерство охорони здоров'я раз на місяць отримує інформацію про залишки ліків і вакцин у регіонах. Ця інформація не завжди коректна. Вона потрібна нам у реальному часі і в зручному форматі, коли в один клік ми зможемо побачити залишки ліків у кожній лікарні. Так ми зможемо не лише забезпечити безперебійну доступність лікарських засобів для пацієнтів, а й звести до мінімуму їх нестачу та надлишок", - наводить прес-служба слова заступника міністра охорони здоров'я Ольги Стефанишиної.

Загрузка...

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА