Інтерфакс-Україна
13:42 13.02.2019

Захворюваність на грип в Україні перевищує епідемпоріг на 4,9% - ЦГЗ

1 хв читати
Захворюваність на грип в Україні перевищує епідемпоріг на 4,9% - ЦГЗ

Показник захворюваності на грип в Україні, за даними Центру громадського здоров'я (ЦГЗ) Міністерства охорони здоров'я України, становить 544,2 особи на 100 тис. населення, що на 4,9% перевищує епідемічний поріг.

Згідно з повідомленням, оприлюдненим на сайті ЦГЗ, у період із 4 до 10 лютого 2019 року на грип та ГРВІ захворіли 209,493 тис. осіб, 70,6% із яких - діти до 17 років.

Рівень захворюваності, порівняно з минулим тижнем (28 січня - 3 лютого), серед дорослих скоротився на 3,6%, а серед дітей віком до 17 років не змінився.

Найвищий рівень захворюваності в Івано-Франківській області, де епідпоріг перевищено на 89,9%, загалом епідемічні пороги перевищені в 10 областях.

За звітний тиждень (з 4 до 10 лютого 2019 року) зареєстровано два смертельних випадки від грипу, серед них - одна дитина. З початку епідемічного сезону від ускладнень грипу померли 32 українці.

Загалом минулого тижня проти грипу вакциновано 465 осіб, а з початку епідемічного сезону - 160,885 тис. осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЧХ цього року навчить першій допомозі 3000 надзвичайників

Держпродспоживслужба виписала аптекам понад 1,8 млн грн штрафів за завищення цін

UNITED24 за 3 роки спрямувала на підтримку української медицини понад 3 млрд грн

Novartis купує Regulus Therapeutics, сума угоди може становити $1,7 млрд

МОЗ розглядає можливість створення державних аптек в лікарнях

Регулювання націнок на ліки не призвело до закриття аптек – Ляшко

Відкриття аптек в структурі комунальних медзакладів дозволить знизити ціни на ліки за рахунок скасування оплати оренди – Ляшко

Обсяг використаних коштів для відновлення "Охматдиту" досяг 36,2 млн грн – замміністра охорони здоров’я

Рада підтримала у -1-му читанні законопроєкт про закупівлю ліків за механізмом ДКД коштом місцевих бюджетів

"Санофі" в рамках екологічного проєкту висадили в 19 українських лікарнях понад 800 дерев

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА