20:38 13.02.2019

Кабмін України забезпечив безперервність роботи МОЗ

2 хв читати
Кабмін України забезпечив безперервність роботи МОЗ

Кабінет міністрів України прийняв рішення, що забезпечує безперервність роботи Міністерства охорони здоров'я України.

"З метою забезпечення безперервності роботи Міністерства охорони здоров'я України першому заступнику міністра охорони здоров'я України Супрун Уляні тимчасово, до призначення міністра охорони здоров'я України в установленому законом порядку, забезпечити виконання обов'язків міністра охорони здоров'я України, крім виняткових повноважень міністра як члена Кабінету міністрів України, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2003 року №1096-ІV "Про порядок виконання обов'язків міністра в разі його тимчасової відсутності", - йдеться в розпорядженні №57-р від 13 лютого.

Раніше Кабмін вирішив звернутися зі скаргою до Вищої ради правосуддя (ВРП) щодо судді Окружного адміністративного суду Києва Сергія Каракашьяна, який виніс рішення про заборону У.Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я України.

Як повідомлялося, на виконання позову народного депутата від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Ігоря Мосійчука Окружний адмінсуд Києва 5 лютого заборонив У.Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я України. Сам позов буде розглянутий 15 лютого.

В Окружному адмінсуді Києва пояснили, що прийняли рішення про заборону У.Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я в зв'язку з подвійним громадянством та перевищенням нею допустимого терміну перебування в статусі в.о. Водночас У.Супрун не було заборонено здійснювати повноваження, які були делеговані їй як заступнику міністра.

Окружний адмінсуд Києва розглянув клопотання Мін'юсту про скасування заборони У.Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я України, але ще не виніс рішення за клопотанням.

Суддя-спікер суду Богдан Санін 13 лютого повідомив, що Окружний адмінсуд Києва обмежив тільки дві функції У.Супрун як керівника МОЗ: можливість брати участь в засіданнях Кабміну і можливість визначати стратегічні плани.

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Прокуратура Києва розглядає 6 проваджень проти екс-керівництва НМУ ім. О.О. Богомольця

АМКУ дозволив концентрацію медмережі "Добробут" і клініки "Борис"

Апеляційний суд повернув МОЗ можливість провести конкурс на посаду ректора НМУ

Програму "Безоплатна діагностика" може бути відстрочено - голова НСЗУ

Оподаткування проведення клінічних досліджень нечітко врегульовано законом - ЄБА

МОЗ України дозволив вакцинувати дорослих від кору коштами бюджету

Інститут ім.Амосова планує завершити будівництво нового корпусу в жовтні 2019 року

МОЗ пропонує збільшити вартість держінвестпроекту реконструкції і розширення Національного інституту раку на 1,084 млрд грн

На Харківщині понад 3 тис. осіб захворіли на кір від початку року, майже третина з них - діти

В Україні виплати з тимчасової непрацездатності у I кв. отримали майже 1 млн осіб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА