Інтерфакс-Україна
15:43 15.02.2019

Суддя Каракашьян заявив про самовідвід у справі за позовом Мосійчука до Супрун і пішов до нарадчої кімнати

1 хв читати
Суддя Каракашьян заявив про самовідвід у справі за позовом Мосійчука до Супрун і пішов до нарадчої кімнати

Суддя Окружного адміністративного суду Києва Сергій Каракашьян заявив про самовідвід у справі за позовом народного депутата Ігоря Мосійчука (фракція Радикальної партії Олега Ляшка) про відсутність у доктора Уляни Супрун повноважень для виконання обов'язків міністра охорони здоров'я України.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", відповідну заяву С.Каракашьян озвучив у п'ятницю під час розгляду позову І.Мосійчука по суті, після чого пішов до нарадчої кімнати, щоб підготувати відповідне рішення.

Суддя-спікер Богдан Санін під час брифінгу в п'ятницю повідомив, що С.Каракашьян мотивував самовідвід скаргою на нього до Вищої ради правосуддя.

Джерела в МОЗ повідомили агентству "Інтерфакс-Україна", що у відомстві не очікують ухвалення рішення за позовом у п'ятницю.

Як повідомлялося, перед судовим засіданням У.Супрун заявила на брифінгу, що вона та її заступники не братимуть участі в розгляді позову І.Мосійчука по суті, а в суді будуть присутні її представники й адвокат.

"Нас хочуть відволікти від реформування галузі такими дивними позовами. Ми не піддаватимемося, ми не гаятимемо на це часу, ми повертаємося в міністерство і продовжимо роботу", - сказала вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Хірурги з Канади та США в ході 6-ї місії Face the Future Ukraine реконструювали обличчя 32 пораненим українцям

Оприлюднення в соцмережах фрагменту судмедекспертизи у справі меддому "Одрекс" порушує принцип нерозголошення матеріалів розслідування – АПМЗ

"Інтерпайп" створив у Дніпрі Центр підтримки ветеранів на базі поліклініки

В Україні відкрито перший навчальний хаб MammoLOAD для фахівців з раннього виявлення раку молочної залози

Рада церков виступає за заборону та криміналізацію сурогатного материнства для іноземців

Клініка "Одрекс" закликає уникати недоведених звинувачень її лікарів у смерті пацієнта, дочекатися офіційних висновків розслідування

Заступник міністра Адаманов: дефіциту ліків через знищення складу фармдистриб’ютора не буде

Farmak співчуває команді "Оптіма-Фарм" у зв’язку з втратою центрального складу, намагатиметься не допустити дефіциту ліків

Суд звільнив від покарання лікаря, який вимагав у пацієнтки кошти за протез і погрожував його видаленням

Кардіологія та кардіохірургія сьогодні є одними з найрозвинутіших напрямів української медицини – Радуцький

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА