Інтерфакс-Україна
16:41 07.03.2019

МОЗ України впроваджує механізм референтного ціноутворення на препарати інсуліну і програму "Доступні ліки"

1 хв читати
МОЗ України впроваджує механізм референтного ціноутворення на препарати інсуліну і програму "Доступні ліки"

Міністерство охорони здоров'я України впроваджує механізми регулювання цін на ліки, зокрема механізм референтного ціноутворення на препарати інсуліну та програму "Доступні ліки", повідомляється на сайті відомства.

Згідно з повідомленням, міністерство також розробило проект реалізації зазначеного механізму на ліки, що входять до Національного переліку.

Крім того, МОЗ регулює оптові та роздрібні націнки на деякі ліки, зокрема на препарати, які закуповують за бюджетні кошти, і на ліки, включені до Національного переліку лікарських засобів. При цьому зазначено: якщо ці ліки є в аптеці у вільному продажі, націнка на них не може бути вищою за встановлену державою (10% - оптова ціна, 25% - уроздріб).

Як повідомляє МОЗ, для регулювання цін на лікзасоби розроблено законопроект, що обмежує їх рекламу. Документ покликаний встановити чіткий контроль за змістом реклами ліків, допомогти уникнути маніпулювання інформацією про препарат та його властивості.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МОЗ розпочало перевірку одеської клініки Odrex

Бізнес очікує рішення щодо синхронізації Нацкаталогу цін та переліку реімбурсації

Україна має стати експертом в меддопомозі у разі бойової травми, але знання треба систематизувати - CEO Superhumans

МЗУ розробляє порядок відхилення пропозицій від системних порушників контрактів

Дві київські клініки постраждали від нічної атаки росіян

УЧХ розпочав новий цикл програми соціального відновлення ветеранів та їхніх родин

Зеленський: 11 закладів на Херсонщині мають підземні лікарні

Постраждалі від війни діти зможуть отримати послуги з оздоровлення - Мінсоцполітики

У шкільних чатах пішли повідомлення про ентеровірусну інфекцію, але суттєвого збільшення кількості звернень по меддопомогу не спостерігається – експерт

В епідсезоні 2025/26 поставки вакцин від грипу на ринок зменшилися майже вдвічі – експерт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА