Інтерфакс-Україна
10:50 22.03.2019

За два місяці у Дніпрі зареєстровано 66 випадків захворювання на кір

2 хв читати
За два місяці у Дніпрі зареєстровано 66 випадків захворювання на кір

 У січні-лютому 2019 року в м. Дніпрі зареєстровано 66 випадків захворювання на кір, що майже вдвічі більше, ніж за аналогічний період 2018 року (36 хворих).

Як повідомила на прес-конференції експерт із дитячих інфекційних захворювань департаменту охорони здоров'я населення Дніпровської міської ради Віра Олійник, співвідношення хворих дітей і дорослих 1:1.

"Ситуація з кором у Дніпрі не стабілізувалася. За два місяці поточного року зареєстровано 66 випадків захворювання на кір, у 2018-му - 36 випадків. Співвідношення дітей і дорослих серед хворих - 1:1. Тому в групі ризику перебувають і діти, і дорослі. Кір - хвороба, якій легше запобігти. Єдиний спосіб вберегтися від кору - вакцинація", - зазначила В.Олійник.

За її словами, серед дітей і дорослих, хворих із початку 2019 року, понад 50% не були вакциновані або мали одне щеплення замість необхідних двох.

"Наразі вакцини в місті достатньо. Закуповує її дитячий фонд ООН UNICEF. Всі препарати сертифіковані, практично не дають ускладнень і побічних реакцій. Нині є два види зареєстрованих вакцин, які є в наших центрах та амбулаторіях: вакцина проти кору, правця і краснухи Priorix бельгійського виробництва та препарат американського виробництва MMR-II", - розповіла завідуюча амбулаторії №9 комунального некомерційного підприємства "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №8" Ірина Матвєєва.

Медики зазначили, що перед тим, як робити щеплення, необхідно проконсультуватися з сімейним лікарем або педіатром.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Жінки з медичною освітою будуть взяті на військовий облік автоматично, без особистої присутності

Науковець Інституту ім.Філатова увійшов до складу експертів міжнародної спільноти офтальмологів Vision Academy

МОЗ розширив перелік дозувань ліків на основі канабісу, які виготовляються в аптеках

Дофінансування держзакупівлі ліків на 3,1 млрд грн дозволить закрити 100% потреби по багатьом позиціям онкології та серцево-судинних захворюваннях – Адаманов

Академія медицини грудного вигодовування закликає обмежити маркетинг виробників замінників грудного молока на медконференціях

Всеукраїнська Рада захисту прав та безпеки пацієнтів просить київську владу  відновити закупівлю інноваційних ліків для онкохворих киян

Мінсоцполітики готує комплексне бачення для перезавантаження системи протезування

Кабмін планує запустити гранти для виробників біонічних протезів

Обмеження постачання ліків одному дистриб’ютору на рівні 20% не вплине на наявність препаратів у великих аптечних мережах – експерт

Обмеження відпуску ліків одному дистриб’ютору у межах 20% юридично вразливе і несе логістичні ризики – "Санофі"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА