11:07 22.03.2019

Первинна медична допомога у квітні повністю перейде на фінансування "гроші йдуть за пацієнтом"

1 хв читати
Первинна медична допомога у квітні повністю перейде на фінансування "гроші йдуть за пацієнтом"

Період переходу медзакладів первинки на нову модель фінансування "гроші йдуть за пацієнтом" завершиться 3 квітня 2019 року, повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я.

Згідно з повідомленням, відповідний проект постанови Кабінету Міністрів України оприлюднено на сайті МОЗ для громадського обговорення.

Із квітня оплата медзакладам первинки здійснюватиметься за єдиним тарифом - 370 грн на людину в 2019 році із застосуванням вікових коефіцієнтів.

Така модель фінансування дає змогу поліпшувати сервіс, орієнтуватися насамперед на потреби і комфорт пацієнта: попередній запис, оновлене обладнання, увага медперсоналу.

Як повідомлялося, із липня 2018 року медзаклади отримували за договорами з НСЗУ одночасно оплати за пацієнтів, які підписали декларації з лікарями медзакладу ("зелений список"), і за пацієнтів, що проживають на території обслуговування закладу, які ще не підписали декларацію з лікарем ("червоний список"). Тариф за пацієнтів, які не уклали декларації, в 2018 році становив 240 грн на людину, незалежно від віку, а з січня 2019 року - 120 грн.

За рік із початку національної кампанії "Лікар для кожної сім'ї" дві третини жителів України - 26 млн осіб- обрали своїх сімейних лікарів, терапевтів і педіатрів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Після закінчення карантину виникне необхідність у новому конкурсі на посаду глави НСЗУ

В апараті МОЗ України зафіксовано перший випадок коронавірусу - Степанов

В Україні оновлюватимуть приймальні відділення в опорних лікарнях, новий корпус "Охматдиту" відкриють наприкінці липня – нарада у Зеленського

Кліндослідження "Амізону" у протидії COVID-19 відбудуться в семи медзакладах - "Фармак"

МОЗ України у 2020 році направило на лікування за кордон 316 пацієнтів

МОЗ має затвердити протиепідемічні заходи на підприємствах за урядовою антикризовою програмою - Степанов

Степанов: 110 медзакладів, які включили до переліку лікарень, які лікують COVID-19, отримають фінансування лише за квітень

На конкурс на посаду голови НСЗУ зареєструвалися 28 осіб - Степанов

Українські медики запропонують нову стратегію, яка дасть змогу уникнути тотального карантину під час другої хвилі коронавірусу

Фармфірма "Дарниця" призупиняє проект з виробництва гідроксихлорохіну для лікування COVID-19

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА